Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes belém, de nincs meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém, de nincs meg a szikra ?

Figyelt kérdés

Párom több év után sok sok veszekedés után most jutott el oda, hogy kicsit megingott :( azt mondja szeret meg szerelmes belém. Ugyanúgy tetszek neki, ha rám néz stb.. de valami hiànyzik neki... a szikra.. lehet a sok fàjdalom miatt, nem tudja.

A kapcsolatunk alatt nekem is volt ilyenben részem, de rendeződött utána, szerintetek ez tud rendeződni benne ? Ő is nagyok szeretné, meg azon vagyunk, hogy megoldjuk...



2021. dec. 2. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélnetek.

Üljetek le, és beszéljétek át az egészet, hogy ki mit, s hogyan akar.

2021. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Tini párkapcsolat-rovat. Hány évesek vagytok, mikor ismerkedtetek meg?


Szerintem érdemes megbeszélni, és kideríteni, hogy kinek mivel van valójában baja, mert kb. semmit nem mondtál el.


Lehet, hogy magával van baja, lehet, hogy veled, lehet, hogy belefáradt a veszekedésbe, de min veszekedtetek..


Ha nem működik, akkor minek erőltetitek?

2021. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, azt akarja , hogy minden jó legyen köztünk, meg így is szeret érzi, csak az a plusz érzés hiányzik..
2021. dec. 2. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Akkor menjen el a autószervízbe, gyertyát cserélni, és lesz szikra.
2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Leginkább a féltékenykedés a fő veszekedés forrás. 3 éve már, hogy együtt vagyunk. Én 21/f ő 18/l ,és igen azt mondja a veszekedésekbe fàradt bele...
2021. dec. 2. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, hogy mi hiányzik neki, és ő mit vár. De fogalmazza meg.

továbbra se mondtad meg, hogy hány évesek vagytok, stb, csak kb. ismételtél. Innentől úgy érzem, nem akarsz IGAZÁN komolyan választ kapni.

2021. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendeződhet benne, de ehhez te is kellessz. Beszélgessetek, csináljatok programokat, csak a másikra figyeljetek.
2021. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Ki féltékeny, vagy kölcsönös?

A féltékenység alapból az önbizalomhiányból, szorongásból adódik, persze simán lehet jogos is, ha egy csomó árulkodó jel, tapasztalat volt már.

Az én barátnőm iszonyatosan féltékeny volt rám, félt, hogy elveszít, nem voltam hűtlen, de nagyrészt a féltékenség és a veszekedés, meg a szorongásai miatt tényleg szakítottam vele. Szakításkor is csak azt hitte, hogy megcsalom, pedig egy durva beszólás volt az utolsó csepp a pohárban.


Ha nincs bizalom, akkor ott szeretet sincsen. Birtoklási vágy annál inkább. szexuális vonzalom is lehet, ez-az lehet, de tárgyiasítás van már rég.

Ott bizony nagyon sokat kell dolgozni a feleknek magukon.


Engem pl. nagyon megviselt, hogy az utcán is erősen koncentrálnom kellett, nehogy azt higgye hogy egy nőt nézek, ebbe valóban bele lehet fáradni.


A féltékeny fél számára mi a legrosszabb, ami bekövetkezhet, mitől fél a leginkább? Könnyen lehet, hogy ő idézi elő, és magának köszönheti a dolgot.

Szerintem ilyenkor leginkább az egoját félti az illető, dolgozzon magán. Ha meg arról van szó, hogy a másik megcsalta akkor tudomásul kell venni, hogy ilyen, át kell gondolni, hogy elfogadja így, vagy sem, kutyából nem lesz szalonna, fából nem lesz vaskarika. Ha elfogadja, akkor fogadja el, ha nem fogadja el, akkor szakítson, gyászolja meg, és lépjen tovább. Ennyi.

2021. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
...kár szenvedni, és szenvedtetni.
2021. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!