Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egészen eddig arra vártam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészen eddig arra vártam, hogy kapcsolatban lehessek és most valahogy mégsem tudok belemenni. Érdemes várnom arra, akivel már egyből "ott van a szikra"? 18/L

Figyelt kérdés
Egyrészt azt sem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e a srácba(hatalmas bizalom van, de szenvedély valahogy részemről nincs), másrészt most valahogy úgy érzem, hogy magamat kell megtalálnom, mielőtt belemennék egy kapcsolatba. Az a baj, hogy tényleg régóta szeretnék egy igazi kapcsolatot, amiben minden megvan, de sosem éreztem egyik fiúnál sem, hogy vele akarok igazán lenni. Mindig azt mondták, hogy adjam meg az esélyt, amiből az lett, hogy a srác belémszeretett, részemről meg nem alakult ki semmi barátságon kívül. Nálam-hülye hasonlat- minden úgy van az életben, hogy egyből tudom, hogy jó lesz-e számomra, legyen az egy nadrág a boltban vagy bármi.
2016. okt. 31. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valakit szimplán szeretni és szerelemből is lehet szeretni. Ahogy a szavaidból kivettem, nálad az első variáció van. Szerintem ne ugorj fejest egy kapcsolatba, csak azért hogy legyen valakid. Ne gondold azt se, hogy veled van a baj vagy a másik féllel, mert ennek magától kell jönnie. Nekem eddig egy kapcsolatom volt, ahol, ahogyan te is írtad azonnal megvolt a szikra. Mellette pedig vannak 2 jó fiú barátom is, van hogy megdícsérnek pl.: milyen csinos vagyok de semmi több. Soha nem kezdenék ki egyikükkel se, mert nem vonzódom hozzájuk se fizikálisan se lelkileg, viszont barátilag kedvelem őket. Rakd ezt helyre magadban és legyet akkor inkább csak barátok, mert nem szép mások érzéseivel játszani.
2016. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mikor találkoztam életem első szerelmével nem volt az egyből szerelem első látásra. Mégcsak el sem tudtam dönteni mi történik velem. Teltek a hónapok és megszerettem, szerelmes lettem aztán el sem tudtam képzelni nélküle az életem. Ez volz az első szerelem az életembe.
2016. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!