Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan engedjek el egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjek el egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már fel éve próbálok össze jönni. Tudni kell róla,hogy mentálisan instabil anorexiás volt most meg gyógyszer függő. Minden buliban smarolt velem és bejöttem neki de nem volt képes egy kapcsolatra. Most kb 1hete azt mondta menni fog neki és próbáljuk meg. Hat nem ment neki 2nap után nagyon rosszul lett újra. Azt mondta hogy nagyon fontos vagyok neki de nem tud kapcsolatban lenni most senkivel. Hogyan engedjem el?

2021. dec. 12. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos megoldást szeretnél, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot és ismerkedj más lányokkal. Fájdalmas és nem legy egyszerű, de ha tényleg el akarod felejdeni akkor nincs már dolgod vele.
2021. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De közben majdnem egy baráti társaságban vagyunk
2021. dec. 12. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell döntened neked mi a fontosabb. A baráti társaság ami ő hozzá köt, vagy a saját életed fontossága.
2021. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2021. dec. 12. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd, szarul van, először kapcsolaton kívül is próbálnék segíteni...de ha nem megy neki te bármit is csinálhatsz.
2021. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se erőltesd...

Nem lehet rávenni, hogy kezeltesse magát? A szülei nem támogatják? VAgy nem is tudják, hogy ilyen beteg mentálisan?

2021. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenki probál neki segíteni jár terápiára de nem sokat segit neki
2021. dec. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!