Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyünk ha eltávolodtunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ha eltávolodtunk egymástól?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon eltávolodtunk egymástól az elmúlt időszakban. Sok volt a vita és úgy érzem megváltozott valami. Mit kellene tennünk, hogy újra közelebb kerüljünk egymáshoz?
2021. dec. 15. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni. Őszintén.
2021. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Vitatkozás helyett párbeszéd, és álljatok közelebb egymáshoz. Minimum kartávolságra, hogy újra megfoghassátok egymás kezét.


29/F

2021. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a kettő fél akarja, tesz az ügy érdekében akkor nem lesz gond, de ha csak te vagy csak ő...úgy nem fog menni.
2021. dec. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár így kezdj beszélgetést: Lukrécia, úgy érzem, kicsit eltávolodtunk egymástól. Ez nem jó, én tennék ez ellen, te mit gondolsz erről? Szerinted mi állt közénk, van esetleg ami zavar bennem? Engem az zavar, hogy múltkor azt mondtad, hogy... ekkor úgy éreztem, hogy te .... jól érzem, vagy félreértettelek?
2021. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!