Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párkapcsolatban szégyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban szégyen a dadogás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 13:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb fiú barátom is dadog, és imádom őt, szinte nincs is más akivel ilyen jól eltudunk beszélgetni és olyannyira nem zavar a dadogása hogy észre sem veszem(pedig erősen dadog és enyhén autista)

Kapcsolatban sem zavarna

2022. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. jan. 4. 15:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan barátom aki az elején mondta hogy nem akar bántani de úgy hallja mintha kicsit sejpítenék mondom mivan? Megkérdeztem a 10 éve ismerő barátnőm és mondta hogy egyáltalán nem sejpítek, utána mondtam neki, bolond vagy te csak nem forogsz többet nem hozta fel.
2022. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha benne vagy a párkapcsolatban, akkor már mindegy szerintem. Ha kialakítani próbálod a párkapcsolatot, akkor a dadogás komoly hátrány.

Nem mondanám szégyennek.

2022. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%

Ez majdnem mindenre igaz.

Ha már benne vagy egy kapcsolatban, akkor sok sok minden belefér.

Telnek az évek, mindenki kicsit ráncosodik, elhízik.

Nőknél előjön a mama test, férfiaknál az apa test. Nőknél terebélyesedik a popsi, férfiaknál a dinnye pocak.

Ezek természetes dolgok, korral jár.


Ha viszont ismerkedni szeretnél, akkor viszont tökéletesnek kell lenned.

Akkor nem fér bele semmi.

2022. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ismerőseim, barátaim már megszokták hogy dadogok szerintem már észre sem veszik. Nem olyan durván dadogok hogy egy mondatot ne birjak elmondani.
2022. jan. 19. 22:08
 17/17 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!