Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 22 éves csaj nyomúl egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves csaj nyomúl egy 18 éves srácra, nem szégyen ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves csaj, akart velem ösdze jönni. Aki még nem is néz ki jól, de ha még jól is nézne ki, akkor is gáz lenbe szerintem! Mégis mit képzel magáról? Elkűltem a halálba! Meg mondtam neki, hogy menjen rá a 27-28 éves pasikra vagy a 24 évesekre vagy idősebb korosztályra inkább ! Ne ilyen 17-18 évesekre pláne már! Hiába vagyok nagykorú még általában az emberek 24-25 éves korukig gyerekek, én is kiszeretném éllni a gyerekkoromat. 16-17 éves lányokkal foglalkozom, meg ilyesmi korosztályal. Nem ilyen 20-on éves no commentekkel! Gondolom sok mindenkinek nem fog tetszeni ez a kiírás. Oké, aki ki akar ütni jöjjön Szolnok kőrnyékére, elintézk bárkit. Én felháborodottan írtam meg ezt a kérdést, de felválalom magam. Nem úgy mint egyesek!

2019. aug. 22. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
jah túl vén. 40+ feletti férfiaknak talán jó
2019. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, vagy esetleg még 30+ os pasiknak :D!
2019. aug. 22. 18:14
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Najóó.:D

Amúgy lehet, azért nyomul fiatalabb fiúkra, mert nincs elég önbizalma és gondolja, hogy ha már idősebbeknél nem, nálatok hátha van esélye.

Vagy lehet, ilyen az ízlése is.

De ha nem tetszik, akkor hagyd figyelmen kívül. Ha van egy csepp esze, akkor veszi az adást, leszáll rólad és inkább más áldozat után néz.:D

2019. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon akarja megérteni, hogy nem érdekel! Mondjuk azóta inkább csak kavarja a xart mióta megmondtam neki a magamét!
2019. aug. 22. 18:39
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

XDDDDDD

KIEGETSZ GYEREK

Orulhetnel inkabb, hogy valaki rad nez ilyen intelligenciaval😂😂😂

Fogadjunk kamu amugy, ilyen nincs, hogy ezt valaki komolyan gondolja😂😂😂😂

2019. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem, lol.

Nekem 19 évesen 24 éves csajom volt. Osztakkormivan?

2019. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Elég szánalmas vagy.

Az oké, hogy nem jön be és elutasítottad. De te ennyire kiborulsz azon, hogy bejöttél valakinek? XD

Biztos, hogy nem simán 8 éves vagy?


18/L

2019. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
19 vagyok es 23 eves a baratom. Mi a problema? Sztem az a csaj meg osztana is beled egy keves eszt ha mar anyadek nem raktak.
2019. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy olyan srácra nyomult aki ilyen sötét szellemileg, az ténlyeg ciki egy kicsit. De ezek szerint akkor jobban is járt a leányzó, hogy te már alapból elutasitottad.
2019. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kire nézve szégyen ? Vannak nők, akik a maguknál fiatalabbakat kedvelik (még sok X évesen is). Te meg inkább büszkébb lehetnél magadra, hogy egy érettebb nő kiszemelt, mert annyira férfiasnak talál. Egyébként meg nagy bunkóság egy nőt durván visszautasítani.
2019. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!