Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátom miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom miért viselkedik így a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Társaságban megalázza ,viszont amikor kettesben vannak állításaik szerint rendes vele.

Az a megalázás abban nyílvánul meg,hogy elmondja miket csinálnak az ágyba vagy pl a külsejét illetően szól be neki.A lány viszont nevet álltalában és vissza szól.

Volt olyan,hogy engem lekapott direkt a barátnője előtt.Semmi extra nem volt csak szájon puszilt igy a semmiből.Helyettük is gázul éreztem magam mit ne mondjak.

Mindkettőjükkel nagyon jóba vagyok amúgy,de nem tudok rájönni hogy miért csinálja ezt.Azt mondta ,hogy hülyéskedik.

A legrosszabb amikor pl emlegeti a lánynak az unokatestvérét ,hogy milyen jó nő és lefeküdve vele stb..

Miért csinálja ezt szerintetek?

Most lett nemrég 18,pár hónappal a lány idősebb.



2021. dec. 23. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Velem is ez volt. Sőt még mindig. Nekem is ezt csinálja a pasim de hiába mondom neki hogy ne tegye mert ez rosszul esik nekem elengedi a füle mellett!!!


Az a baj hogy ez ellen nem tudsz te mit tenni! Ezt nekük kell megoldaniuk.pl.:leülnek megbeszélni

De ha nagyon szeretnél nekik segíteni akkor szerintem úgy tudsz hogyha mind a kettőjükkel külön külön elbeszélgetsz!

2021. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy gyökér. A barátnőd meg hülye, hogy asszisztál ehhez.
2021. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 terminator9000 ***** válasza:
100%
Még gyerek
2021. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha mindketten benne vannak a játékban, akkor felfogható egy durva poénnak. Abban az esetben már más lenne a dolog, ha a csajt ez rosszul érintené, de úgy tűnik, hogy nincs így. Amúgy ez a tipikus tini kori önbizalomhiányból adódó kompenzálás.
2021. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!