Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pont karácsonykor felejt el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont karácsonykor felejt el, nem keres?

Figyelt kérdés
A héten nagyon furcsán viselkedik a barátnőm, olyan érzésem támadt, mintha nem lennék fontos számára. Elmaradnak a jó reggelt üzenetek, pedig szokás nálunk, órákra eltűnik szó nélkül, pedig mindig el szoktunk köszönni, ha a másiknak dolga van. Amikor mondtam neki, az volt a válasz, hogy készülnek karácsonyra, segít a szüleinek, vendégeket várnak, vannak náluk vagy éppen Ők vannak vendégségben. Amit persze meg is értek, de csak részben. Azért számomra kicsit durva, hogy akit ennyire szeret, ott vagyunk egymásnak az év minden napján, pont most hanyagol.
2021. dec. 26. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez így van. Legalább reggel, egy egy lopott üzenet napkozbe is járna.
2021. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem akkor kedj el aggódni, ha mindez karácsony után is így marad.,
2021. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Néha vannak az embereknek ilyen időszakaik, szükségük van arra, hogy távol legyenek a másiktól, még attól is, akit nagyon szeretnek. Legalábbis én így vagyok vele.


Lehet, hogy tényleg csak a teendői miatt elfoglalt, vagy csak ilyen a kedve. De ha tényleg tovább is ilyen marad, jobb lenne, hogy ha beszélnél vele.


De ajánlom, hogy ne nyaggasd túl sokat, egy idő után nagyon idegesítő lehet, olyan, mintha lenne valaki, akinek mindig be kell számolnod.

2021. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nos lehet, hogy annyira élvezik a családi együtt létet, hogy megfeledkezett róla. Én például csak akkor írok a barátnőmmel ha valami fontos dologot kell közölnöm vele. Van úgy, hogy csak este írunk és azt is nagyon lényegre törően. Egyszerűen napi teendőimmel foglalkozom. Ha pedig vele vagyok akkor pedig ő vele foglalkozom. Ha beszélgetni szeretne akkor felhív, vagy pedig én őt. Ilyen egyszerű. Feleslegesen feszülsz rá arra, ha aznap reggel nem írt. Majd beszéltek később, mikor lesz miről beszélni, mert történt valami más is a te vagy az ő napjában.


Számonkérni viszont eléggé kellemetlen, főleg az ő számára. Amúgy is egy kapcsolatban az a normális ha változnak a dolgok bizonyos szinten, kinél lasabban, kinél gyorsabban és természetesen jó irányba.

2021. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hű.. 4 est jól lepontozták, pedig nem írt hülyeséget.
2021. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!