Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Négy hónapos kapcsolatban nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy hónapos kapcsolatban nem lenne nagy értékű ez az ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Megközelítőleg 30.000 forintba kerülne, viszont dilemmába vagyok. Nem lenne meg drága ez az ajándék? A pénztárcám elbírná, nem is erről van szó, csak na.

2021. nov. 30. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a másik fél nem tud ilyen értékben adni, ne hozd őt kellemetlen helyzetbe. Ha mindketten megtehetitek, akkor beszéljétek meg.
2021. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ekkora értékben nem érdemes, főleg nem ennyire az elején. Annyi a lényeg, hogy szeretettel add neki.
2021. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tul draga, plane ha a masik fel a harmadat kolti ra, ot is kellemetlen helyzetbe hozod. vard meg vele a szulinapjat
2021. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De, túl nagy értékű. Nézz kisebbet.
2021. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha számodra ez nem gond, akkor nem nagy értékű. De ha már eljutottál idáig hogy felteszed ezt a kérdést, akkor valószínűleg túlzásnak érzed. Beszeljetek meg, hogy kb mekkora dolgot fogtok adni, nyilván nem forintra pontosan, de ha ő meg készít neked egy mézeskalácsot ajándékba,vagy vesz egy kulcstartót akkor mindkettőtöknek kellemetlen lehet.
2021. dec. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkapcsolat kommunikáció nélkül nem működik.


Beszéld meg a barátnőddel milyen értékhatárig vesztek egymásnak ajándékot, az a legtisztább.


Viszont én abban hiszek, hogy a kisebb, személyesebb ajándékok (egy nyaklánc, fülbevaló, kulcstartó, egyedileg készített díszkeretbe rakott közös kép egy kedves közös élményről stb) sokkal jobb bárminél.


De azt se felejtsd el, hogy önmagában a kapcsolatotok a legnagyobb ajándék mindkettőtöknek.

2021. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!