Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj? Mire kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Mire kéne odafigyelnem jobban az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Ismerkedést tervezek ugyan akkor van egy problémát amit nem tudom, hogy ez normális vagy nem...

Az a bajom, hogy tudom, hogy a lányokat a barátnő keresést, nem szabadna erőltetni meg sem próbáltam még soha, de nagyon szeretnék egyet és tudom, hogy türelmesnek kell lennem! Viszont attól félek, ha türelmesen várok és élem az életem, akkor meg azért nem lesz senkim, mert magammal voltam elfoglalva, és nem kerestem lányt semmit nem tettem értük. Folyamatosan nyugtalanít, hogy ha várok azzal rosszat teszek és csak az életem fog így elmúlni, és ez nagyon frusztrál ennek a gondolata. Viszont most szeretnék is küzdeni. Hogyan kéne jól "várnom"?

Egyáltalán várjak, vagy próbálkozzak meg vele, hátha sikerül elsőre? Nem szeretném elszalasztani a lehetőséget, ráadásul nem szokásom feladni, ezért sem szeretném, ha annyiban hagynék mindent.

Szeretnék türelmesen várnom, csak azt szeretném biztosan tudni és érezni, hogy így is megtalálom egyszer azt akit és nem fogom emiatt mindent magam mögé küldeni mert nem ismerkedtem, mert nem tudtam küzdeni egy lányért.

Lehet mindent rosszul gondolok, kérlek javítsatok ki!

A tanácsokat előre köszönöm!


Egy magányos 16 éves fiú.



2018. jan. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Most őszintén,ha belegondolsz egy kicsit,mit veszthetnél? :D Igen,lesznek néha kellemetlen pillanatok egy ismerkedésnél,de ez vele jár. Ezt senki nem tudja megúszni. Ha tényleg meg szeretnéd próbálni nem kell várnod,hajrá! 16 éves fiúnak se nem korai,se nem késő barátnőt keresni. A lényeg nem a kezdésnél,hanem a haladásnál van. Ha megpróbáltad már sokszor és esetleg nem sikerül,akkor sem szabad feladni,csak szünetet kell tartani. Lehet,hogy elsőre nem fog sikerülni,de szerintem elsőre senkinek nem tökéletes. A lényeg,hogy gyűjts önbizalmat és minden könnyebb lesz.Sok sikert!17/L
2018. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Úgy érzem, hogy megpróbálom aztán ha többször nem lesz sikerem, akkor szüneteltetem :) Megpróbálni meglehet :) Az önbizalom a nehezebb kérdés :( Hogy tudnék önbizalmat szerezni?
2018. jan. 3. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Elősször is, keress olyan lányokat akik bejönnek neked és te is nekik, két félnek az érdeklődése mindíg jobb az eggyoldalas kapcsolatnál.


Ismerd meg magad milyen természetű ember vagy, és képzeld el azt a lányt aki hozzád alkalmas, ha fejben eltudod képzelni akkor meg tudod csinálni.


Egy jó tanács, keresd mindíg az igazit. Nem mindenkiben fogod megtalálni, de egy jó kaland mindíg jól jön.


Ha konkrét kérdésed van, bátran írhatsz ;)

2018. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Visszautasítástól ne tarts, mert veszíteni valód nincs még ha nagyon is besülnél akkor is fejlődni fog a beszélőkéd. Én is így vagyok. Sokszor visszautasítanak és már évek óta egyedül vagyok, de attól még minden megy tovább.


Amikor meg azt tanácsolják hogy türelmesnek kell lenned nem úgy értik, hogy ülj a szobádban és várj hogy becsengessen egy szőke, feleségnek való. Hanem úgy, hogy ne legyen a homlokodra írva, hogy lelkileg összetörve, már már idegbeteg módra kergeted a lányokat akik semmit sem akarnak tőled.

2018. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!