Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Előző talin csókolóztunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző talin csókolóztunk, kövin mi lenne a legjobb lépés? 19/f

Figyelt kérdés

A lány velem egykorú, a csók a 3. találkozáson volt, azelőtt beszéltünk chaten már hónapokig. Nekem nagyon bejön a csaj, és úgy érzem én is neki, ez a csóknál is érezhető volt. Azon az estén kb úgy viselkedtünk, mintha egy pár lennénk.

Viszont ez már majdnem 2 hete volt, mert beteg lett és nem tudtunk talizni azóta, de minden egyes nap dumálunk szinte végig.

Arról az estéről így konkrétan nem beszéltünk, hogy mit akarunk egymástól, nem hoztam fel hogy össze akarok jönni vele. De szeretnék vele kapcsolatot, máshogy el sem tudnám képzelni, és nyílván vonzódunk is egymáshoz, szóval ez jó jel.

Kicsit nehéz eset a csaj, ilyen konkrét jeleket nem ad, amiből arra következtethetek, hogy járni akar velem, de érezteti hogy tetszek neki, tehát nem nyomulós egyáltalán (ami amúgy nem is baj). Csak abban nem vagyok biztos, hogy neki ez nem csak kavarás szinten kell-e.

Tudom hogy van pár fiú barátja, akikkel talizik is néha, nem tudom mit csinál velük, nyilván nem akarok olyat feltételezni róla, hogy közülük néhánnyal ilyen kapcsolatban van, mint velem, csak ez engem elbizonytalanít.


Holnap találkozunk negyedjére, nyilván egy csókkal akarok köszönni neki, csak így 2 hét után nem tudom mennyire lenne neki fura. Valójában úgy váltunk el múltkor, szóval így lenne rendjén szerintem.

Emellett fel akarom hozni neki ezt az egészet, és tisztázni akarom, hogy komolyan gondolom vele a dolgokat, és szeretném ha a barátnőm lenne. Nem látom értelmét annak hogy húzom az időt, mert ő biztos, hogy nem fogja szóba hozni.


Szerintetek ezt megbeszélni nem lenne korai?

Valamint holnap hogy köszönjek neki?



2022. febr. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan megcsókolhatod, ha már egyszer volt csók.

Abban nem tudok tanácsot adni, hogy beszéljétek-e meg az együttjárást, mert nekem ez fura. Nálam ilyen sose volt.

Nekem alap ha már csókolózunk, akkor járunk, főleg ha van több találka is.

Van egy fél éves kapcsolatom most, előtte volt 1 évig barátom, egyikkel sem beszéltük meg konkrétan, egyszerűen csak alakultad a dolgok.

2022. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csókkal indíts, az jóóó

És ha kérdésed van merj kérdezni, a kapcsolatotok az elejétől fogva épüljön őszinteségre!


23N

2022. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A csók az jó, bár ha felé hajolsz, látod majd a reakcióját, szóval ezen ne görcsölj. Szerintem mivel bizonytalan vagy, mindenképpen beszélj vele, és mindenképp mond neki, hogy te komolyan gondolnád, mert az egy lánynál megnyugtató is lehety ha a fiú mondja ki, és nem neki kell ezen forgolódni, hogy vajon te hogy gondolod. Szóval az oké, amit leírtál.

L

2022. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A csókkal indítás szerintem is jó. Utána pedig várd meg, hogy hogy alakulnak a dolgok, mert előfordulhat, hogy rossz pillanatban kérdezel rá a kapcsolatra. Ha viszont tudtok egy nyugis helyen dumálni, akkor felhozhatod ezt is.

Sok sikert!:)

2022. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is indítsd csókkal, ha te is őszintén bejössz neki akkor nem lesz gond belőle. Aztán csináljátok valami programot, séta kávé bármi, beszélgessetek és mikor már nagy az összhang akkor kérdezd meg hogy lenne-e a barátnőd.
2022. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!