Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most hogy szakítsak így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy szakítsak így Valentin-nap előtt?

Figyelt kérdés

A barátom szervezett nekem egy halálromantikus (és költséges) randit/programot Valentin-napra. Én holnap akartam volna vele szakítani... Őszintén én a Valentin-napot egyáltalán nem tartom fontosnak, azt sem tudtam, hogy a barátom erre így külön készül, vagy bármi. Nem beszéltünk erről, nekem a február 14. ugyanolyan nap, mint a július 9., vagy október 28.

Mikor elmondtam az anyámnak, hogy mi a tervem és tanácsot kértem tőle, hogy zárjam le minél hamarabb, akkor mondta el ezt. Hogy ennek a tudatában tegyem. Szerinte ha ezt így eldöntöttem és határozott vagyok, akkor ne húzzam az agyát, mondjam meg neki holnap, ahogy eredetileg is akartam.

De most törjem össze a szívét Valentin-nap előtt 1 nappal? Vagy várjak pár hetet még? (a szakításban biztos vagyok)



2022. febr. 12. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosincs ilyenre jó időpont. Tedd meg holnap.
2022. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
De miért is szakítasz? Amúgy egyet értek az elsővel.
2022. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hosszú, igazából nem ő a nekem való. Ez számomra világos, így húzni sem akarom az agyát, meg hülyíteni.

Mert amúgy semmi gond vele. Helyes, kedves, vicces, udvarias. De valahogy mégsem...

2022. febr. 12. 20:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb, annál tisztességesebb.
2022. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme nincs vele maradni csak az ünnep kedvéért.

Korrekt lépés, ha nem akarod rabolni az idejét.

Ahogy előttem írták, a szakításra nincs ideális időpont, de minél előbb léped meg, annál jobb.

Saját magadnak és neki is megtakarítasz vele jó néhány kellemetlen és kínos percet, ha nem húzod még hetekig a dolgot.

2022. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előzőkkel értek egyet, lépd meg minél hamarabb. Mint írtad, biztosan dobni akarod, tehát ne játsz se magaddal, se vele. Az ünneppel ne foglalkozz, ha neked ez eddig is sima nap volt, ne foglalkozz most sem vele. Ne legyen kínos így.
2022. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minel hamarabb.
2022. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
En meg meghagynám neki ezt a valentin napot, aztán pár napra rá dobnám a bombát. Ha már ennyit készült rá, ne legyen a semmiért
2022. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
És már megint! Csávó készül, mint a hülye a csaj meg csak úgy dobja!Egy pár vagytok és te arra nem veszed a fáradságot, hogy akkor megmond neki, amikor még nincs semmi kész? Mert gondolom, már bevásárolt, megvette a jegyeket stb.. Ha ilyen könnyen dobod akkor te nem is szeretted!
2022. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Írta, hogy már rég szakítani akart, hogy neki nem különleges ez a nap, és nem akar a sráccal gyökér lenni.

Ne lehurrogd, inkább örülj, hogy van akiben van ennyi gerinc, hogy nem tettetetten vigyorog az ajándékáért, másnap meg dobja, hanem szakít vele, amíg nem késő.

Én legalábbis szintén ezt ajánlom.

2022. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!