Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két lány is tetszik nekem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány is tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik tudja, hogy tetszik a másik, viszont azt nem, hogy ő maga is. Ezt a lányt talán én is érdeklem. De így hogy közeledjek felé? Lehet, hogy azt gondolja, minden nővel kikezdek... És ha ismerkednénk, így már nagyon fura lenne, hogy tudja, hogy más is érdekel rajta kívül... Persze ha összejönne vele, ő lenne a mindenem.

2017. okt. 29. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dönts, ha az egyik nem jön össze, akkor megpróbálod a másikat, ennyi!
2017. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű, mert osztálytársak. Szóval ha az elsőnél próbálkoznék (aki valószínűleg sejti, hogy tetszik nekem) és visszautasítana, akkor nem tudom, hogy fogalmazzam meg, de nagyon fura lenne utána a másikkal...
2017. okt. 29. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Íí haver. Én is ugyan ebben a helyzetben voltam :D Csak nekem az egyik konkrétan jelezte, h járna velem :D A másik meg jeleket küldött. Elég egyértelmű jeleket :D :P
2017. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Annál próbálkozz, amelyikük neked jobban bejön. Ha visszautasít, csak később kezdeményezz a másiknál. Nem lesz fura, ha amúgy nem arról vagy híres, hogy mindenkire hajtasz.


Nekem is tetszett két fiú ugyanabból az osztályból, de pechemre egyik sem jött össze.

2017. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két végről kell égetni a gyertyát, ahol kialszik azt hagyod, és a másiknak adod az oxigént...
2017. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki utóbb megtetszett ténylegesen szerintem ahhoz közeledj, mert az első után, ha jön más az valahogy nem okés, de ha a másodikat nem körözi le a harmadik lány is... Tehát akibe később szerettél bele szerintem ahhoz közeledj először. Én legalább is ezt tenném ilyen esetben, ha mindkettő ugyanúgy megtetszene, de ha bizonytalan vagy akkor még várj.
2017. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Na, sikerült dönteni?
2017. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen :) Azzal akarok lenni, aki utóbb tetszett meg :) Ennyi biztos. A kérdés már csak az, hogyan :D
2017. nov. 6. 19:59
 9/10 anonim válasza:
Sok sikert hozzá!
2017. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már elmondtam neki őszintén, hogy tetszik :D Nem akar kapcsolatot, de arra nyitott, hogy megismerjük egymást, szóval akármi is történhet... :)
2017. nov. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!