Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék ki lépni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ki lépni egy mérgező kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Már 2.5 éve együtt vagyunk a párommal. Az elején olyan szép és jó volt minden, de már a második év után már folyamatosan romlik a kapcsolatunk. Folyamatosan veszekszünk, sokat szenvedünk egymás miatt és hiába mondjuk el egymásnak minden este el alvás előtt, hogy szeretjük egymást akkor is ott vannak a sérelmek amiket aznap egymás fejéhez vágtunk.

Próbálunk több időt együtt tölteni ami be is vált egy kis időre, de már minden olyan mint régen... veszekedés veszekedés hátán.

Már egy pár hete úgy érzem már nagyon sok időt töltünk együtt és kell nekem egy kis személyes tér (barátnőzni, családdal lenni), de ő meg még több időt akar velem tölteni, de én ettől már meg fulladok..

Nem tudom mit tegyek mert Szeretem, de nekem ez már nagyon sok



2022. márc. 10. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha csak a nagyobb tér igénye lenne a baj, meg kellene beszélni.

De ha már ki akarsz lépni, akkor legyen annyi bátorságod, hogy elé állsz, és megmondod neki.

2022. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerűen. Szakíts
2022. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy neked több önidő kell amit a barátnőiddel, családoddal tudsz/akarsz tölteni mert neked sok ez a 7/7 0-24 együtt töltött idő. Ha azután is ez az állapot áll fent hogy kevesebbet vagytok együtt, le kell ülni és véget kell vetni a dolgoknak.
2022. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Mit értesz barátnőzés alatt? Szimpla pletykálkodást női dolgokat, vagy buli pia, drog stb...gondolom nem az utóbbi, de nem értem miért nem lehet ezt megoldani egy komoly kapcsolatban..meg beszélni stb.


Elég hülye a srác.

2022. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Folyamatosan veszekszünk, sokat szenvedünk egymás miatt"


Min veszekedtek pontosan? Ugy ertem, elegge befolyasol abban h mar nem akarsz vele lenni...ha ezeket a konfliktusokat meg tudnatok igazan, oszinten beszélni aztan elengedni...de ehhez az kell,hogy higyj ebben a kapcsolatban meg. De te mar nem hiszel...es szükséged van a barátnőidre, a barátod nem változtat...

2022. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
57%

" kell nekem egy kis személyes tér (barátnőzni, családdal lenni),"

Bezzeg, ha ő akarna barátnőzni, nem sokat gondolkodnál a szakítás mikéntjén! 😂 😂 😂 Mellesleg én úgy látom, nincs veletek különösebb baj, csak az a fránya ego. Fontosabb a saját igazatok, mint a szerelem, vagy a lelki béke.

2022. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ha ennyire rád akaszkodik, azzal csak elküld magától,mert te ezt nem bírod elviselni, és ennek szakítás lesz a vége, ha nem tud változtatni.
2022. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Hogyan tudnék ki lépni egy mérgező kapcsolatból?"


A kérdésedben ott a válasz, csak kihagytad belőle. Vajon miért?


Kilépni pedig - egy MINDKETTŐTÖK számára kellemetlen, mérgező kapcsolatból - csak egyszerűen kell. Úgy, ahogyan bele-léptetek.


Egyetlen lépés kell csak.


Ám... persze... TUDOM, hogy azt a legnehezebb megtenni.

Hogy miért is? Hááát ezt neked kéne megfejteni. Csak te tudhatod rá a választ. Én csak találgathatnék, esetleg adhatnék tippeket, de az NEM az IGAZI.


Nektek(!)... vagy ha párod nem akar ebben részt venni, akkor NEKED kell döntened e kérdésben (is).


Az ERŐ legyen veletek!



PS: Arra próbálj visszaemlékezni: Ki(k)nek a döntése volt, hogy együtt legyetek...

2022. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!