Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllépni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy mérgező kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Az önbecsülésem romokban. Sosem ismerte el ha hibázott,mindig én kértem bocsánatot,akkor is ha nem is tettem semmit. Lelkileg nagyon komolyan bántalmazott,teljesen alárendelt viszony alakult ki. Eltávolodtam a barátoktól,mindenkitől a környezetemben. Arra ment el minden energiám hogy neki megfeleljek és ne tegyek semmi olyat amin esetleg kiakad,mert akkor tudtam hogy megint csak bántani fog.Iskolába sem tudtam járni,4 tizedet rontottam,nem is emlékszek semmire az idei évből csak a szenvedésre hogy hogy éljek túl. Fizikailag is előfordult hogy bántott,illetve bántottuk egymást sajnos nálam is szakad a cérna ennyi fájdalom után. Hogy lehet ezen túljutni?
2018. jún. 29. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Pacsi ugyanez a helyzet
2018. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na de ki bántott?
2018. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt. Ezen csak az idő segít, bár már történt vagy 2 éve, nekem meg a bizalmam azóta sem a régi, de legalább lelkileg jól vagyok.
2018. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mádár0218 ***** válasza:

Ezen csak az idő tud segíteni, az viszont már rajtad függ, hogy mennyire vagy képes vissza szerezni az önbécsülésed, valamnt a többi lelki sérülést.


Nem is értem, hogy lehet valaki ennyire nyomorék, én sem vagyok egy minta ember és sokszor egy G#ci vagyok, de még is oda figyelek az aktuális páromra és elismerem hibáim. De az, hogy testileg és lelkileg bántalmaz túl sok, és rendőrt bele vonhattál volna, ha nagyon féltél is tőle.


Ha viszont szerencséd van találni egy olyan embert aki mellett vissza tudod építeni felfelé a lelki sérelmeid, akkor gyorsíthatsz és előrébb is viheted a folyamatot.

De a mostani időben kevés ilyen ember van.


Sok sikert, próbálj túl lépni és vissza építeni magad, tudom nehéz és elzárkózik ilyenkor az ember, de még is a saját egészségédről van szó.



19/F

2018. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!