Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha én 150 kmre megyek egyetemr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én 150 kmre megyek egyetemre, a barátom meg dolgozik, mi a logikus lépés?

Figyelt kérdés
Otthon is van hasonló egyetem csak nem olyan speccel, mint szeretném, illetve a barátom nem szereti annyira a munkáját, hogy ne váltson miatta várost

#Itthon maradunk és spórrolunk #Utánamjön és keres munkát és albérletben élünk #Hétvégente találkozunk és spórulunl a közös életre
2022. márc. 11. 20:20
 1/7 A kérdező kommentje:
E ma szavazás akart lenni
2022. márc. 11. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám először is a legutolsó opciót. A szakítás mindig akkor opció, ha tényleg minden kilátástalan, véleményem szerint a megcsaláson kívül a legrosszabb amit tehetsz a másikkal, hogy ott hagyod. Neked kell érezni és dönteni, hogy ér-e neked annyit, hogy a nehézségek ellenére is vele maradj.
2022. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Tudod te is, hogy ennek annyi.
2022. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az utolsót mondanám, vagy még esetleg a 3.at. De azt csak akkor ha fixen lesz munkája.
2022. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi lenne ha random majmok helyett a pasid kerdezned ?
2022. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Hétvégi találkozás és spórolás. Ki tudja mit hoz a jövőtök.
2022. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Életem egyik legnagyobb magánéleti hibáját akkor követtem el, amikor - mások tanácsára - meg sem próbáltam egy lánnyal összejönni, mondván én megyek egyetemre 100 km-re, ő marad még 2 évig középiskolában, és tök másfelé menne egyetemre. Aztán amikor ott voltam, akkor eszméltem rá, hogy hát ez nem is lett volna akadály. 2 olyan év is volt, amikor már csütörtökön haza tudtam menni, ergo a hét kb. felében tudtunk volna találkozni, és félévente van másfél hónap vizsgaidőszak, amikor azt a 6-8 napot, amikor vizsgák vannak, azt leszámítva végig otthon lehettem. És ugye a nyári szünet... ennyi akadályt amelyik szerelem nem győz le, az semmit nem is ér. Azóta volt 400 km-ről is párkapcsolatom, három évig tartott, és nem a távolság miatt lett vége.
2022. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!