Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakitsak vele??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitsak vele??

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja ismerek egy fiút. Ismerkedtünk eddig,találkozgattunk. Tegnap előtt jöttünk össze. Minden rendben (lenne) vele, okos, tanul,érettségizni fog idén,az osztály legjobb tanulója. Kedvembe jár mindennel, figyelmes,felhív,törődik velem,jár hozzám,kb 50-60 kmre lakunk egymástól.. mindig ő jön hozzám.Az a probléma h éjszaka is eljár,eltűnik több órákra nappal is,éjszaka is. Állítólag fuvarozik,és így van pénze. Unokatesoit felviszi Pestre pl.Meg tegnap is azt mondta nekem hogy ma korán fog kelni,mert megy el nagyon messzire a szüleivel. Erre kb egy órája írja nekem hogy "most keltem fel,már nagyon fáradt voltam,éjszaka ittunk berúgtam kicsit"stb.stb. tegnap is mondja nekem hogy a kocsim csinálom már leszek mindjárt erre kb ilyen 4-5 óráig nem volt elérhető. Furcsán eltűnik. Mondtam már neki múltkor személyesen hogy miért tűnik el mindig azt mondja hogy ő nem tűnik el. Lehet hogy valami nem stimmel vele? Mármint vagy nőhöz jár vagy anyu arra gondol hogy nem-e valami illegális dologban van.
2022. márc. 14. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem teljesen értem, mi a gondod. Megmondja, mit csinál, miért nem hiszel neki? Miért kellene folyamatosan elérhetőnek lennie?
2022. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat de éjszaka minek jár fel Pestre ???
2022. márc. 14. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
árulja a testét
2022. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés elolvasása nélkül is azt mondom, hogy szakíts. Ha felmerül benned, vagy mások véleménye kell, hogy eldöntsd szakítani akarsz-e, akkor szakíts.

Egyébként hiába mondunk bármit, pár év múlva jó esetben magadtól fogsz rájönni, hogy nem normális mindig a másikon csüngeni.

Elviszi a kocsiját szerelőhöz és nem éred el? Csak nem azért, mert elvitte a kocsiját szerelőhöz és dolga van?

Már most nem hiszel neki, mikor mindent megoszt veled így is.

2022. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjátok megbeszélni ezt a dolgot, akkor szerintem szakíts. Nincs meg felé a kellő bizalmad és (a leírás alapján) ő is fura dolgokat tesz.
2022. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakíts, nehogy nagyot csalódj.
2022. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakíts vele, még csak 3 napja vagytok együtt, de már most felmerült benned a szakítás. Ez minden, csak nem normális egy kapcsolat szempontjából. Azt most hagyjuk, hogy kinek van igaza, ha nem tudsz megbízni benne, akkor semmi értelme ezt folytatni.
2022. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!