Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ciki ha párom nem akar közös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha párom nem akar közös képet fészre, instára?

Figyelt kérdés

még azt se akarja h megjelöljem hogy kapcsiban vok vele

16L


2022. márc. 25. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem is érdemes olyannal lenni aki fel sem vállal.
2022. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem ciki, én sem akarnám. Ez a magánéletem.
2022. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem ciki. Oké, hogy a tini kategóriában vagyunk, de szerintem nagyon gyerekes ezeket mindenhova kirakni. Nem ez számít. Nem attól lesz jó egy kapcsolat, hogy mindenki látja face-en, hogy ti ketten kapcsolatban vagytok.
2022. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hát de ha együtt vagyunk ott nincs magánélet xD Az már kettőnk közös élete az egy kapcsi.

Azért akarok közös fotót mert büszke vok rá h ő a párom, nem magamutogatás. Meg barinők is fent vannak párjukkal nincs ebbe ciki sztem

2022. márc. 25. 21:13
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
O jaj, szegeny fiu...
2022. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

És ha a barinők a párjukkal kútba ugranak, akkor a párodnak is kötelező, mert neked ciki lenne kimaradni?


Sok "kapcsi" megy tönkre a magánélet hiánya miatt, mert a kapcsolatban is szükséges.

Közös élet meg akkor lesz ha összeköltöztök és együtt éltek.

2022. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
98%
Van akinek az élete nem a közösségi média. Az hogy kiírod a kapcsolatot facebookra nem felvállalás, hanem széjjelkürtölés, ami nagyon különbözik egymástól.
2022. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Én egy éve vagyok együtt a barátommal. Sem közös kép, sem kapcsolat kiírás nincs egyikőnknek sem. Nem is nagyon használjuk sem a facebookot, sem az instát.

Képzeld, mégis boldogok vagyunk.

18L

2022. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyetértek a válaszolókkal.

1. Tényleg nem befolyásolja egy kapcsolat minőségét az, ha ki vagytok rakva kapcsiba. Mert nem ettől lesz jobb vagy rosszabb ha mindenki látja facen hogy együtt vagytok.

2. Attól mert mások is kiteszik, még nem kötelező nektek is.

3. Nem mellesleg 16 évesen még tényleg nem ezzel kéne foglalkoznod hogy a párod kitesz-e veled facen meg akárhol kapcsolati állapotot vagy nem. Látszik is hogy éretlen vagy még, ha neked ez számít, meg ezt érzed fontosnak hogy hú mindenképpen ki legyetek már rakva kapcsolatba mert különben ciki. Ha érettebb lennél megértenéd és tiszteletben tartanád ha ő nem akarja kitenni, mert az ő szemében nem ciki ha nincs kint.


Én biztos nem sértődnék meg ha a barátom nem akarná hogy kirakjuk, ez nem dönt el semmit a kapcsolatunkban, az érzelmek a fontosak. Nem venném úgy le az egészet hogy nem akar felvállalni, titkolni akar és szégyell, mert ezek nem egy ilyen dologban nyilvánulnak meg. Ha nem akarna velem kimenni az utcára se meg sehova, akkor arra azt mondom nem vállal fel. De nem az, hogy jaj nem akarja kirakni hogy kapcsolatban vagyunk. Értsd meg és gondolj bele, hogy attól ha kint lenne a kapcsolat, attól nem lesz jobb semmivel. Ha az csak a látszat hogy kívülről ti mit mutattok meg az egy dolog, ha amúgy meg szenvedtek egymással. Inkább legyen köztetek minden jó és éljétek meg a közös pillanataitokat, mint hogy kifelé nyilvánítjatok mindenhova. Lehetsz rá büszke csendben is, és mutasd ki vele szemben hogy büszke vagy rá meg mennyire szereted.

Egyébként én sem akarnám kirakni a kapcsolatot. Szerintem nagyon semmi értelme, nem befolyásol semmit. Max hogy nem írnak rád ismerkedési céllal mert foglalt vagy, de hát ugyanúgy betalálhatnak és nem mindenki tartaná tiszteletben. Ezt úgy lehet megoldani ha jól kezelitek az ilyeneket. Emellett meg azt sem akarnám, hogy mindenki ott elkezdjen kutakodni nyomozgatni nézegetni az adatlapunkat meg hogy kombináljanak stb. Akinek nincs hozzá köze is úgyis kíváncsi lenne. Biztos lennének olyanok akik be akarnának kavarni valamivel, mert rosszindulatú kíváncsi emberek is vannak. Szóval csak kiteszed magatokat a kíváncsi szemeknek.

Tehát szerintem nem fontos kirakni. Ez nem felvállalás vagy büszkeség, hanem csak hírközlés semmi több.

2022. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az a ciki hogy a kapcsi-t és a vok-ot használod
2022. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!