Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jól döntöttem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem hogy otthagytam?

Figyelt kérdés

Rajtakaptam, hogy beszélget az exével. Együtt töltöttük a tegnap délutánt, és láttam a telefonján, hogy az exével beszélget, miközben filmeztünk.

Mondtam neki, hogy mióta beszélgetnek, és először terelt, majd végül kihúztam belőle, hogy a szakításuk óta 24/7. Mondtam neki, hogy ez nem túl oké, majd szakítottam vele.


17F, 16L

és 8 hónapja voltunk együtt



2022. márc. 30. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Gondolom nem csak beszéltek... Patkány
2022. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Legalább 8 hónapja dumálgat vele 24/7, miközben veled hegeszt, ez nem egy jó opció. Világos, hogy érzelmileg még kötődik, mind a kettő, mert egyedül nem lehet csetelgetni, különösen hónapokig.


Kár, hogy csak most jöttél rá.

2022. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted .

Sokan nem olyan bátrak mint te...

2022. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2022. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Jól tetted.Ki tudja miket dumàlt vele?Kötődik hozzà mert normàl esetben nem szoktunk mindennap az exünkkel beszélgetni.Ha nem is történt köztük semmi akkor sincs ez rendben így.Nem tudta teljesen elfelejteni szerintem és így ne is legyen se veled se màssal mert semmi értelme.Főleg hogy ez màr 8 kerek hónapja így ment.Nonszensz
2022. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Csalodott csinos lanyok, ha szivesen porig alaznatok egy pasit akkor vegyetek fel velem a kapcsolatot, segitek ebben!
2022. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól tetted.
2022. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól döntöttél.
2022. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ennyi válasz elég is volt. Jó látni, hogy mások is így látják.
2022. márc. 31. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!