Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hülye dolog lenne elmenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye dolog lenne elmenni?

Figyelt kérdés
A héten lesz egy buli, ahova a volt barátnőm biztosan menni fog, ezért szeretnék én is. Régebb óta mentünk szét, bár pár hónapig tartottuk a kapcsolatot, de összevesztünk és azóta nem akar hozzám szólni. Elmennék a buliba, hogy hátha meglát és rájön, hogy hiányzom. Szeretném vele újrakezdeni. A szakítás oka az volt, hogy azt mondta nem érzi, hogy jelenleg kapcsolatban tudna lenni.

2022. ápr. 11. 15:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben biztos nem mennék. Hidd el, neked is csak jobban fog fájni, ha látod.
2022. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig írt és kereste a társaságom, azt hittem van esély rá"


WAAAAH az olyan csajok, akik szakítanak, és utána még komolyan is gondolják azt, hogy maradjunk barátok, na, azok a legdurvábbak.


Nekem is kijutott az ilyen, 3 évbe telt a szakítás után, mire tovább tudtam végre lépni, mert állandóan tovább és tovább kínzott a haverkodásaival, üzeneteivel, poénkodásokkal, állandóan azt az illúziót tartva fent, hogy talán még nincsen veszeve minden remény.


Az volt a vége, hogy elmentem egy helyre, ahová tudtam, hogy megy, csak azért, mert állandóan cseteltünk a szakítás után is a messengeren. Azt hittem, hogy talán közelebb tudok hozzá kerülni, mert van remény. Ahogy beléptem, megláttam, hogy összeölelkezik egy másik sráccal és később csókolózni is láttam őket. Aznap irgalmatlanul leittam magam, egyik haver hazavitt, másnap mindenhonnan letiltottam, inden képet kitöröltem, elment ezzel egy egész napom.


De csak így tudtam végleg elengedni. MOst sem tudok róla semmit, és így van ez jól.


már 2 éve együtt vagyok a mostani barátnőmmel, össze akarunk költözni.

2022. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
13%

másnap mindenhonnan letiltottam, inden képet kitöröltem, elment ezzel egy egész napom.


Neked egy napba telt rányomni a törlés meg tiltás gombokra. Jó lassú agyad lehet. Ezeket én pillanatok alatt megcsinálom.

2022. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Azok az emberek akik szakítás után is tudnak barátok lenni vagy még mindig szerelmesek vagy sose voltak azok.

Lépj túl rajta, gyászold meg a kapcsolatot, foglalkozz magaddal és a barátaiddal.

Ha nélküle mennél buliba persze, menj. De azért hogy szenvedj mások elött ne.

2022. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

12.)

Köszönöm a válaszod, sajnálom ami történt, úgy érzem eléggé egy cipőben vagyok akkor veled. Szakítás után 4 hónapig dobálózott véletlenszerű üzenetekkel, (pl.: boldog karácsonyt, vagy hallott rólam ezt-azt, kíváncsi volt mi van velem) amíg az említett összeveszés meg nem történt, amikor én már teljesen kivoltam, hogy annak ellenére, hogy mondtam neki, hogy csak akkor írjon ha úgy gondolja újra tudjuk kezdeni, másfél hónap múlva ismét megbombázott egy előzőekben említett üzenetek egyikével. Ekkor megint bepróbálkoztam, elhívtam találkozni de ismét visszautasított én pedig olyanokat mondtam neki, ami miatt megsértődött, még most is bűntudatom van emiatt. Próbáltam vele békülni, de reménytelen, ezért gondoltam azt, hogyha látná a jelenlétem, lehet megtörne benne valami. De ezek alapján lehet jobb, ha aznap este itthon maradok Eldenezni inkább.

2022. ápr. 11. 17:32
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#15 kérdező én saját tapasztalatból azt javasolnám, hogy tiltsad le az exet a mentális egészséged érdekében. Csak magadat szívatod ezzel továbbra is, ha nézed, hogy hová megy, meg kikkel barátkozik.


Ő már nem számol veled kapcsolatként, és csak jófejfalvi akar lenni, hogy néha rádír, hogy boldog karácsonyt.


Csomó csaj van így ezzel, hogy maguk előtt fenntartsák azt a self-image-t hogy ők rendesek, meg jófejek, és téged nem találtak elég jónak magukhoz, de azért odadobnak egy kis morzsát, hogy üzennek néha az exnek, mert az ooolyan csúúúnya, hogy haragban váltunk el.


#12 voltam, sok szerencsét és erőt a továbblépéshez!

2022. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem mennék el, főleg ha vannak érzelmeid felé akkor csak neked lesz szar.
2022. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nincs kedve/energiája kapcsolatra, mint írtad, akkor hagyd. Ha később lesz valami, legyen, de ne görcsölj miatta, próbáld élni az életed.
2022. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem mennék el. Egy buliba azért mész, hogy jól érezd magad, ez pedig jelen helyzetben nem lenne lehetséges, mert folyton őt figyelnéd.
2022. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Botorság.
2022. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!