Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 95kg vagyok 162 cm.4hónapja...

95kg vagyok 162 cm.4hónapja fogyozok 5kg fogytam csak. Keddem megyek endokrinológiára sajnos hormon probléma állhat a dolog mögött, de szeretnék tornázni iga csak otthon mert szégyellek elmenni edzőterembe. Mit ajánlotok és 7napból mennyit tornázzak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 10:30
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
16%

4-5 napot minimum. De gondolom te is úgy fogyózol, hogy bevágsz 4 dupla hamburgert és egy diétás kólát...


Igazából csak kevesebbet kell(ene) enni és máris fogysz...

2019. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
66%
Kb. 3 napot. Keress fel egy személyi edzőt, mert az odafigyel, hogy helyesen csinálj minden gyakorlatot. Vagy járj csoportoss edzésekre, nem kell szégyelni! Sokan így kezdik, és így sokat lehet fogyni! Remélem tudtam segíteni! :)
2019. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
61%
1-es büszke lehetsz magadra, utolsó gyökér vagy
2019. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Akár minden nap tornázhatsz egy kicsit, akkor megszokott rutinná válik. Elvégre enni is naponta szoktunk! 😉

Sok sikert!

2019. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Veuess egy naplót, mikor mit eszel. Nem vicc, még egy pohár tejet is véss fel, semmi ne maradjon le! Megfogsz lepődni, mennyi felesleges kalóriát viszel be a "csak egy falat", "csak megkóstolom", "ez semmi, bekapom, kinem dobom" ételekből. Amit én annak idején semminek, lényegtelennek, említésre dem méltónak gondoltam, átlag napi plusz 500 kalóriát kitett! Ez akkor működik, ha őszinte vagy.
2019. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

kedves első!nem eszem gyors kaját, csirké és párolt zöltséget, amit a pénztárcám meg enged!!valószínűleg hormon probléma miatt nem megy gyorsabban...nehéz fizikaimunkát végzek 8-9órát...1600kcl 140g ch egynap...ez a limitem próbálok egészségesebben enni,van yazió programom azzal próbálkozom

Mindenkinek köszönöm a válaszát 1-es valószínű nálad miden oké és elsem tudod képzelni azt,hogy valaki nem azért kövér mert zabál!!!!

2019. febr. 24. 11:19
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos azért az 1-esnek igaza van olyan téren, hogy rengeteg a panaszkodó, a "nem tudom, mitől hízok, alig eszem" zabagép, nekem a 100 kg-os kolléganőm ilyen. Egész nap nassol, förtelmes, szemét kajákat eszik, este meg megy az edzőterembe dumálgatni. Magyarországon sajnos egyre több a kövér ember és nem a hormonok miatt...
2019. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden másnap tornázz, és aludj eleget. Ha pajzsmirigy-alulműködésed van, az akadályozhatja a fogyást ennyi kalória mellett is. Remélem, kiderítik, mi a bajod.
2019. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne....
2019. febr. 24. 14:01
 10/27 anonim válasza:
0%

"elsem tudod képzelni azt,hogy valaki nem azért kövér mert zabál!!!!"


A semmitől nincs is semmi.

2019. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!