Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esélyem visszakapni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem visszakapni?

Figyelt kérdés
Kicsit elegem lett a barátnőmből és hirtelen felbuzdulásból alkohol hatása alatt (csak kevés alkohol) szakítottam vele...telt múlt az idő,örültem,hogy kicsit nélküle vagyok és egy 2 hét után már hiányozni kezdett,de addigra már elidegenedtünk egymástól.Egyébként korrektül szakítottunk,nem haraggal váltunk el.Szívem megszakad ha rá gondolok...hiányzik...van vajon esélyem visszakapni?

2022. ápr. 16. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán van de előbb gondold végig hogy biztos szeretnél újra vele lenni és nem csak a megszokás vagy nem tudom hogy mondjam hiányzik
2022. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hét alatt el tudtatok idegenedni egymástól, akkor biztos nem voltak olyan mélyek az egymás iránti érzések.
2022. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyed van már így...persze nem kizárt hogy vissza jön. De általában a nők ezt nem nagyon szeretik ezt a játékot, én két lánnyal szakítottam úgy hogy utána én sírtam vissza, egyik sem jött vissza utána :d
2022. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Esély mindenre van.
2022. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben jártam, mint te, még anno a barátnőmmel. Atomrészegen olyat mondtam neki amit nem kellett volna, utánna szakított velem. Persze én is megbántam, szomorú voltam, próbáltam visszaszerezni, de nem sikerült. Azt mondta amit tettem megbocsáthatatlan.
2022. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!