Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki aki jártas bonyolult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki jártas bonyolult párkapcsolati problémák megoldásában?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú történet, privátban szeretném valakivel megbeszélni ,hátha kapok valami jó tanácsot, ötletet.(legjobb lenne messenger, insta, vagy valami hasonló ami alkalmasabb chatelésre mint a gyakori)

2022. ápr. 28. 21:00
 1/5 palfydanka ***** válasza:
Sziaa, nekem írhatsz!
2022. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj!
2022. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Írj nyugodtan.
2022. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy ami bonyolult, azt hagyni kell. Csak tiszta, világos, egyértelmű helyzetekbe szabad belemenni. Jobb az, ha rend van az életedben.
2022. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Á.Zoli ***** válasza:
Írhatsz, ha tudok segítek átlátni szubjektíven
2022. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!