Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak vele, ha én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha én jelentem neki a "mindent"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megszűntek az érzelmeim a barátom iránt. Egyáltalán nem érdekel, az sem hatna meg ha megcsalna és már nem hat meg ha másra néz. Többször szakítottam vele, legutobb alkoholizált előtte meg felkeresett személyesen és sírt az otthonomban amíg vissza nem fogadtam. Jelenleg is szakítottam vele, most alkoholizált de megint visszakönyörögte magát. Állítása szerint ha nem vagyok neki szét csúszik az élete. Barátai nincsenek, egyik szülője meghalt és a testvérei durván bánnak vele/lesz a rják őt. Jelenleg venni akar nekem egy 60 000-s ajándékot és rám akarja épiteni az élétét, hozzánk költözni stb. Nem szeretem ha átjön hozzánk de ő meg szépen lassan mindenét idepakolja és szinte minden napot itt akar tölteni a nyáron. Hozzátartozik hogy bi vagyok és élném az életem, kipróbálnám a dolgokat lányokkal is és a korommal előrehaladva élném az életem de ő nagyban visszahúz. Azokhoz (is) szólok, akik már voltak túl ilyen szakításon: hogy oldottátok meg? Lehet engem cikizni, beoltani meg ilyenek de ha tudnátok milyen véget vetni igy egy kapcsolatnak, mikor a másiknak te jelented az életet, a levegőt.. na akkor együtt éreznétek és nem gúnyos válaszokat küldözgetnétek.

Ha hazamegy 10 percenként irogat, hogy miért nem irok vissza neki és egyszerűen rám van tapadva, ha nincs nálam akkor mindig irogat és nem élehetem mellette az életem egyszerűen.

18/l 18/f



2020. jún. 21. 21:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt még ennyi pénzt rám költene és ideköltözne végleg ki akarom dobni. Most is mikor kidobtam alkoholizálással fenyegetőzött és azzal hogy tönkreteszi magát.
2020. jún. 21. 21:18
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a fenyegetéseivel. Onnantól hogy szakítottál, nincs közöd hozzá, ha öngyilkos lesz se te vagy a felelős. Nem miattad csúszik szét az élete, hanem maga miatt. Pszichológusra lenne szüksége. De ezt nem a te dolgod intétni és a tudtára adni. Szakíts és soha többé ne kommumikálj vele sehogy, ne is tudj róla.
2020. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor az a legjobb ha utána tiltom mindenhonnan? A baráti segítségemet felajánlottam neki eddig de akkor azt sem fogom ha ez a jobb megoldás.
2020. jún. 21. 21:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, itt kicsit úgymond "önzőnek" kell lenned. Nem maradhatsz/ragadhatsz benne egy olyan kapcsolatban, ami nem okoz már neked (annyi) örömet.

De szépen, kedvesen, tapintatosan. Egyébként ez nem önzőség valójában, ezért tettem idézőjelbe.

2020. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen borzalmas hogy mennyire rám tapadt. Jelenleg beismerte minden hibáját és most akar mindent jóvá tenni mert érzi a vesztét. Olyan rossz volt látni hogy zokogott és összetört, de velem mostanában mégtöbbet sír és én néha napján már nagyon flegma vagyok vele és csak szenvedne mellettem, de azt mondja hogy neki igy is jo csak velem legyen. Viszont tudom hogy nem szeret, hanem durván ragaszkodik.
2020. jún. 21. 21:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves voltam és tapintatos csak nem elég határozott mert megérintett a szenvedése. Önzőségnek tartom a dolgot de nem akarom kihasználni lelkileg, anyagilag és elhitetni vele hogy minden szép és jó.
2020. jún. 21. 21:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel sajnos nem lehet finoman bánni,mert rámegy mindened. Elsőkörben magadat nézd,a te életed az első. Az ilyen gyenge szar emberek ( nem kell a nehéz sorsra fogni mindent) tönkretesznek. Nekem volt ilyen exem,meg is ütött, de megsajnáltam mikor sírt. Lehúzott anyagilag,mentálisan,mindenhogy. Aztan neguntam. Kivágtam. Fenyegetőzött öngyilkossággal, sírt,könyörgött,de már nem hatott meg. Utána meg majd egy èvig zaklatott ( írogatott,hívott,ha nem költöztem volna el még követett is volna). Aztán szép lassan lekopott. Legyél kemény,dobd ki és tartsd magad annyiba,hogy a saját életedet helyezed előre és nem sajnálod meg. Sose lesz belőle ember.
2020. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Most is mikor kidobtam alkoholizálással fenyegetőzött és azzal hogy tönkreteszi magát."


Az már az ő baja, ha feláldozza magát ennek a párkapcsolatnak az elmúlásának az oltárán. (Ahelyett hogy pl felállna <ez átvitt értelemben, mintha a "padlón van", "padlóra került lelkileg> , és keresne mást.) Te nem vagy felelős érte.


De és egyébként ne dőlj be annak , ha magához akar láncolni. Egészségtelen, káros az is. Legalább te ne nyomorodj bele, ha ő már lelkileg rosszul van. (Most még nem olvastam el a teljes kérdést.)

2020. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy nem szereted már, kész, vége, vegye tudomásul.

Vigye el a cuccait, és ne keressen többször.

Letiltod mindenhol, ha nem hagyja abba a zaklatást, feljelented a rendőrségen.

A zsarolással, vinnyogással pedig nem kell foglalkozni. fordított esetben ő is pont leszarná, hogy te mit érzel. Sajnálatból senkivel sem szabad együtt maradni. Mindenki átesik szakításokon és azt egy érett felnőtt ember túl is éli.

2020. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

"Az a helyzet hogy megszűntek az érzelmeim a barátom iránt."


Mire vártál eddig, ha nem lángol a "láv", akkor ki kel hajítani! Lesz másik, ha megunod csak le kell cserélni, mint a telcsikét vagy a sminkkészletet! :) Hisz erre vagyunk kondicionálva, hogy mindig a legszupibb, legjobb, legcsilivilibb, leg-felpesdítőbb kocsi/teló/pasi legyen a mienk, nehogy már te egy megbízható férfival egy szilárd kapcsolatot építs ki, hogy is nézne az ki! :)


Csak aztán X év múlva ne kérdezd meg magadtól, hogy vajon neked miért nincs "rendes" hosszútávú kapcsolatod.

2020. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!