Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy is lehet valakivel járni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is lehet valakivel járni, ha nem vagyok belé szerelmes? Ez mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

Még sosem volt pasim, de van egy srác, aki járni akar velem, de nem vagyok belé szerelmes. Mindig azt mondtam neki, hogy még nem akarom, mert nem érzek iránta ilyen mély dolgokat. De ennek már több, mint fél éve és azóta se semmi, pedig tényleg minden megfelel vele, és nem tudnám elképzelni, hogy másba szerelmes tudnék lenni, ha belé nem.

Ezek miatt merült fel bennem a kérdés.


2022. máj. 3. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az is lehet, hogy összejöttök és közben beleszeretsz.:)
2022. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Fiúként én is voltam ilyen helyzetben, bár nem jöttünk össze. Azt javaslom, hogy gondold át hogy szeretnél-e kapcsolatot, mert elköteleződéssel jár, amit nem biztos hogy érdemes bevállalni, ha nem értél iránta semmit
2022. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne, mert hiába gondolnád hogy később belé szeretsz, ha esetleg mégsem ő ez idő alatt még jobban kötődni fog hozzád és miután megunod a szerelem nélküli együttlétet vagy jön egy másik fiú akit szeretni fogsz, az nagyon fog fájni a srácnak, és ha lehet még inkább az elején mond meg neki hogy nem lesz ebből semmi, minthogy később amikor már sokkal jobban fog hozzád kötődni
2022. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi ido alatt nem jott be, igy bele se kezdj
2022. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem le kellene ülnötök és átbeszélni a dolgokat, ezt neki is még egyszer vázolni és kitalálni mit szeretnétek.
2022. máj. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem vagy belé szerelmes semmiképp se járj vele. Lehet hogy ha belekezdenétek egy kapcsolatba úgy se szeretnél belé, de ő csak még jobban szerelmes lenne. Ez pedig mindkettőtöknek rossz lenne.
2022. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez nagyon attól függ milyen a viszonyotok. Mert szerintem ha barátok vagytok és amúgy normális a srác, akkor nyilván ez is egy lehetőség, csak ezzel meg ugye az a baj, hogy ha utána nem működik, akkor csak feltartottad őt. Például szerintem már azt is rosszul tetted, hogy fél éve nem mondtad meg neki egyértelműen, hogy nem tetszik neked. Őszinte kellett volna, hogy legyél vele, hátha akkor továbblép.

A kérdésedre válaszolva, szerintem ez egyébként nem olyan ritka dolog, van ilyen, persze.

Én a helyedben biztos nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, viszont állításod szerint még nem voltál szerelmes így nem tudod, hogy az milyen. Szóval igazából neked kell tudnod, hogy akarsz-e párkapcsolatban lenni és

, hogy ezzel a sráccal akarod-e?

2022. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!