Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rosszul esik, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom nyáron két hétre elmegy a világ másik végére nyaralni a haverjaival. A barátom elhívott, mert tudta, hogy engem is érdekel a hely, ahova mennek, de a barátai mondhatni megtiltották, hogy menjek, arra hivatkozva, hogy "bros before hoes". Tehát, hogy lényegében tönkretenném a hangulatot. Azt is mondták, hogy tőlük odamehetek a barátomhoz miután ők már elmentek onnan, csak közben ne.


Ehhez még hozzájárul az is, hogy az egyik haverja kijelentette, hogy ott főleg csajozni akar meg. Kicsit rosszul esik, hogy más, idegen lányok nem bomlasztanák a közeget, de én, aki már egy éve együtt vagyok a barátommal igen.


A barátom mellettük állt ki természetesen.


Ti mit szólnátok?


2022. máj. 10. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lenne a barátom.
2022. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Ha zavar beszéld meg vele.


Az én véleményem ilyen helyzetben, hogy mikor felajánlja, hogy menjek az első kérdésem lenne, hogy a haverjai mit szólnak. Ha azt mondják ne, akkor nem megyek, ha azz hogy jöhetek akkor meg elgondolkodok rajta.

2022. máj. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel,, hogy a haverjai mit szólnak, mert a barátom családjához mennek ki
2022. máj. 10. 11:24
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Én értem, hogy téged nem érdekel, de azt kérdezted, hogy mi mit szólnánk nem? 😃
2022. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Marmint a kerdesem nem is arra iranyult h zavar h nelkulem mennem ki, hanem hogy igy allnak a kapcsolathoz
2022. máj. 10. 11:37
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Ezt most nem teljesen értem. Ők a haverjaikkal akarnak menni, bulizni. Namost ha ott van valakinek a barátnője akkor az tényleg nagyon le tudja húzni a hangulatot. A barátod van a legszarabb helyzetben, mert ugye ő őrlődik közötted és a barátai között, és nincs jó választás.
2022. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

"A barátom mellettük állt ki természetesen."


Ha neked ez természetes, akkor nagy bajok vannak a toronyban.

De valahol mégiscsak az, mert ovisok vagytok. Egyszerűen nem kellene párkapcsolat ennyi idősen, teljesen felesleges.

2022. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csináljátok azt, hogy egyszer kimegy a haverjaival, utána pedig veled? Ez költségben sem lenne vészes, hiszen családhoz mennétek ugyanúgy. Persze, ha ez a családnak nem gond, de szerintem azért ezt meglehetne úgy oldani, hogy mindenki jól jöjjön ki.


Az tény, hogyha bulizni mennek, akkor tényleg nem a legjobb, hogy ott van egy barátnő. Mert te ugye gondolom eleve nem is voltal a banda tagja.

Én pl nem is tudnék a barátommal együtt bulizni, mondjuk az a nagy bulizós sem vagyok, de a lényeg magától értetődik.

De ha jóban akarsz velük lenni, (írtad, hogy nem is igazán arról van szó, hogy nem mehetsz ki) akkor időt kéne velük tölteni. De ha nem jöttök ki jól, próbálkozások ellenére sem, akkor el lehet különíteni a kettőt. Nem muszáj, hogy a haverokkal jóba légy.

2022. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7-es. A természetesen szarkasztikus megszólalás volt. 20 évesek vagyunk de ok
2022. máj. 10. 12:25
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Keresnék egy olyan párt, akinek a barátai nem ezen a szinten vannak.

A jelenlegi barátai bármikor szívesen látnak, de ha mégsem (amit abszolút meg tudok érteni) akkor legalább annyi van bennük h ne a "bros before hoes" dumával koptassanak le.

Én szakítanék. Nem, nem azért mert elmegy. Nem azért mert a barátaival van. Hanem azért, mert "A barátom mellettük állt ki természetesen."

2022. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!