Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rosszul érzem magam emiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam emiatt mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nos van egy nagyon jó fiú baratom aki messze lakik tőlem . Bevallotta hogy steret de csak baratkent tekintek rá ezt elmondtam neki . Nagyon levert lett és szomorú ami érthető . mesélte régebben depressziós volt egy kicsit és ebben én segítettem neki hogy ne legyen az. Féltem hogy az lesz újra és öngyilkosságot követ el. Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam hogy ezt tettem :(

2016. okt. 30. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hagyhatod hogy ezért érzelmileg "zsaroljon"! csak finoman kell vele bánni. az életben még egy csomó ilyen élménye lesz, és ezt nem lehet kivédeni! majd megszokja. ne érezd magad rosszul miatta
2016. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért a 20 fillérért de aki képes arra, hogy egy plátói szerelem miatt kioltsa a saját életét, az meg is érdemli. Ne érezd magad rosszul. Nem tehetünk mindenkivel jót.


Ha mindig mással foglalkoznék meg jaj ez meg az szerelmes belém akkor tarthatnék egy háremet hogy mindenkinek jó legyen.


Majd szépen feldolgozza, te meg törődj magaddal(ezt ne bantasnak vedd, nem negatív értelemben irtam)

2016. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2016. okt. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!