Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szüzesség elvesztése? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel teljes mértékben hullámhosszon vagyunk, bízunk egymásban, tényleg teljesen kiegészítjük egymást és van is köztünk valami kötelék de nem vagyunk szerelmesek csak szeretjük egymást. És attól még, hogy nem járunk gondolkozom azon, hogy neki adom a szüzességem. Tudom, hogy ő odafigyelne rám, jót akar nekem, vigyázna rám stb. De ő kapcsolatot nem akar hanem csak barátság extrákkalt, hogy támogassuk egymást érzelmileg, csináljunk közös programokat de ne járjunk.. Szerintetek ez mennyire jó ötlet így? Én régen mindig úgy képzeltem, hogy majd az első szerelmemnek adom és hát ez most nagyon nem így van.. Vagy nem izé ha már 18 évesen nem leszek szűz? Ez nem jelent semmit már?

Előre is köszönöm a válaszokat.:3


2022. máj. 13. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdemes bárkinek odaadni magad és ez nem csak a szüzességre vonatkozik. Az igazit akkor találod meg, ha nem adod magad könnyen, aki megvár az tényleg szeret, aki nem annak csak arra kellenél, ami nem jó. Úgy a jó ha olyannal csinálod akit szeretsz.
2022. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2022. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ne add oda aki nem akar jarni veled
2022. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Ezt most komolyan kérded nagykorúan, 18 évesen...?

Szerinted a szüzesség olyan,m int egy kanyaró, hogy jobb minél előbb túlesni rajta..? Akárkivel?


Kifelé senkit nem érdekel, hogy szűz vagy.. Vagy nem....

A saját lelked fogja megsínyleni, ha odadobod magad, mindenféle érzelem nélkül...

2022. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén én nagyon szeretnék egy ilyen lányt. Ha lenne egy lány aki velem veszíti el, azt sokkal jobban becsülném. Persze, ha szeretek valakit, akkor úgy is ő a mindenem, de ez nagyon nagy extra lenne. Azonban csak akkor mennék bele szűz lánnyal, ha ő is komolyan gondolja a kapcsolatunkat. Nagyon ragaszkodnék szerintem hozzá, vele szeretnék maradni.


Ha nekem ennyit számít, szerintem másnak is jelenthet valamit.

Meg sok lány szerint is nehéz elkülöníteni az érzelmeket egy ilyen kapcsolatban, pláne ha az elsőről van szó.

Több ok miatt se kellene belemenned.

2022. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
rettentő szánalmasak a mai lányok arra jöttem rá
2022. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit túlgondolod. Mit jelent a szüzesség? Hogy még nem dugtál, de azután már valszeg azét többet fogsz. Csak egy alkalom a sok sok közül. Történik ahogy történik, majd a többi utánna már úgyis jobb lesz ha valami hozzáértő srác foglalkozik veled. Nem olyan nagy ügy
2022. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Szűzességet elvenni egyáltalán nem kötelző, és nem kell minél előbb átesni...

hülye tini hormonok telebeszéli a fejeteket...

2022. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

"Én régen mindig úgy képzeltem, hogy majd az első szerelmemnek adom és hát ez most nagyon nem így van."


Valószínűleg nem vagy olyan romantikus, mint hiszed.


Egyébként te tudod mit csinálsz, de egy valamire azért felhívnám a figyelmed: ha benne vagy "barátság extrákkal" dologban, akkor ezt vállald is, legalább annyiban, hogy nem teszel irreális romantikus elvárásokat más emberekre.


Nincs annál rosszabb, amikor valaki konzervatívnak mutatja magát, miközben nem az.

2022. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne csináld. Meg fogod bánni.
2022. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!