Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párkapcsolatot nagyban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatot nagyban befolyásolja a mai világban a márkás ruhák viselélse?

Figyelt kérdés
Írjatok véleményt, ötletet az öltözködéshez és személyes véleményt
2022. máj. 15. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Az öltözködés nagyon fontos, de nem kell márkás ruha, sőt némely esetben kifejezetten hátrány is lehet.

Ha az alkatodnak megfelelően és ízlésesen öltöszködsz akkor az már tökéletes.

2022. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szerelemből van párkapcsolatban, annak befolyásolja, egyéb esetben nem igazán.
2022. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felszines dolog. Én például messze elkerülöm a márkás-bármi fétisisztákat.
2022. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Én azért szeretek többnyire márkás ruhákat venni, mert sokkal tovább tudod őket hordani. Inkább fizetek 10 évente 50.000Ft-ot egy kabátért, mint 2-3 évente 15.000Ft-ot. Legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy bizonyos drágább márkák valóban tovább bírják, mint az olcsók. Ide nem írok márkát, mert gondolom, hogy azt törölnék. Privátban szívesen írok olyan márkát, amiben még nem csalódtam tartósság szempontjából.


Ez olyan hatással lehet a párkapcsolatodra, hogy több pénzed marad a lányra. :D


Ezen túl én még nem tapasztaltam olyat, hogy egy lány megdícsérte volna a ruháimat. Cserébe a testemet már dícsérték, mert sokat sportolok. Szóval szerintem az fontosabb, hogy hogyan nézel ki meztelenül, mint ruhában.

2022. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%

Utolsóval egyet értek. Nekem se dicsérték még meg kimondottan a márkás ruhámat. Dicsérték már meg ruhám. De amikor nem volt márkás akkor is. Dzóval márka független:D


Ellenben én is tartósság miatt veszek már. Cipőben is megveszem a márkásat. Mostaninak sincs semmi baja aztán két éves lesz a nyáron... Korábban meg félévente vehettem kb.

Szóval összeségében többet költöttem az okcsóbb de nem tartósra.

2022. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább taszít ha egy férfi csak hatalmas márkajelzésekkel ellátott ruhákba jár és azt gondolja stílusnak.
2022. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gazdag ember pólóján márka van, a boldog ember pólóján pedig macskaszőr.
2022. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!