Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti ezt engednétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt engednétek a párotoknak?

Figyelt kérdés
A párom szeretne nyelv piercienget. Én meg nem szeretném hogy legyen neki mert akkor pár napig enni se fog tudni de ez legyen most a legkisebb próbléma. Attól félek hogy elkap valami fertőzést a szájában vagy valami. Másrészt meg nagyon érzékeny a nemiszervem:)) És nyilván mondanám neki azt hogy vegye ki addig de nem tudom. Ti nektek erről mi a véleményetek(ugye a kapcsolatunkban én vagyok a lány ő meg hím, akinek eddig nem jött le)

2022. máj. 16. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Engedjed. Jobb lesz meglatod :)
2022. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
98%
Engedni? A párod teste fölött nem te rendelkezel,kvázi azt csinál vele amit akar.
2022. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy ide illő dal: [link]
2022. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

,,én vagyok a lány ő meg a hím" 😂


Amúgy az ő teste, azt csinál vele amit akar. Neked sem tetszene ha nem engedné hogy pl.befestesd a hajad

2022. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem a te döntésed, ha nem akarod hogy nyelv piercinggel csinálja akkor érd be mással. :D

Eszembe nem jutna a barátomnak megszabni, hogy mit csinálhat és mit nem.

2022. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szabd meg neki, hogy mit csináljon a saját testével, egy hímegyed vagy nőstény sem szereti, ha rendelkeznek felette:D

Mindenre van megoldás, nem kell ezen problémázni.

2022. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinál a barátod amit akar.
2022. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy engedni?Miért érezzük mi nők azt,hogy

mindenbe beleszólhatunk?


Ha szeretné csináltassa meg.

Minden mást meg lehet beszélni.

2022. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Abban a pillanatban dobnám ki a páromat, amikor meg akar nekem tiltani akármit is.
2022. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetted volna úgy is a kérdést, hogy "a párom nyelvpiercinget akar, de félek attól, hogy úgy nem fog tudni kinyalni?". A fertőzés nyilván benne van a pakliban, de kötve hiszem, hogy pont ez lenne a legnagyobb probléma, mert léteznek szájfertőtlenítők.

És szerintem ritka szar a hozzáállásod, ha egyből azzal kezded, ha meg akarod tiltani neki, ahelyett, hogy megoldást keresnél.

2022. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!