Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális így, vagy mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális így, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

van barátom (párkapcsolat), és az amennyi szabad időm van, azt próbálom vele tölteni, mert sokat jelent viszont.tudja ő is, hogy nagymamámat én heti 2-3szor meglatogatom, de most nem volt rá alkalmam, ezért ahelyett hogy barátommal lettem volna szombaton, mamámnál voltam, és nem találkoztam vele aznap, és erre megsértődött, hogy nem vagyok vele, hanem mamámmal, és, hogy ettől el mehetnék vele mert eddig is volt olyan. (olyan, hogy amikor mamámnál voltam, eljottem onnan, és barátommal voltam, viszont akkor mamám át láttam azon a héten) nemtudom ezt így hogy kéne kezelni, mert en úgy gondolom, hogy ez igy nem igazán oké, mert nekem mamám is sokat jelent, illetve barátommal is voltam a héten 2-szer is,es nem szeretném megengedni neki azt, hogy engem irányítson/korlatozzon illetve egyik vasárnap találkoztam legjobb barátnőmmel, akit több hónapja nem láttam, ezért azt a délutánt vele töltöttem és azután már nem nagyon volt időm barátommal találkozni, de ő megsértődött azért, mert vele nem találkozok,de legjobb barátnőmmel meg találkoztam.

mit csináljak ezzel, vagy erről másoknak mi a véleménye?



2022. máj. 27. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja elfogadni hogy te nem csak vele foglalkozol akkor hagyd
2022. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Megmondod neki, hogy ez így van és a jövőben is így lesz, szóval vagy elfogadja, hogy nem irányíthat téged, vagy akkor el lehet menni. A családod fontosabb
2022. máj. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Tanulj meg légyszíves fogalmazni, mert ez így érthetetlen, fájdalom elolvasni és nem mellesleg brutális.


UI: Köss kompromisszumot a pasiddal a heti találkozások számában.

2022. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3, ne haragudj, de ennek a kommentnek sem volt sok értelme. Ha elolvasod többször, akkor te is megértheted a szöveget. Van akinek elsőre sikerül. Nem értem miért kell másokat sértegetni, azért mert te nem bírod elolvasni, és ennek fényében nem adsz releváns választ. Ezt valószínűleg nem ebben az életben fogom megérteni. :( Ne haragudj, hogy ezt így megjegyeztem, de olyan unalmas már a sértegető hozzászólásokat olvasni. Igen, értem, hogy jót akartál, de ez a stílus sértő. Úgy örülnék, ha a kultúránkban az és fejlesztése nagyobb szerepet kapna...


Kérdező! Jól érzed, ez nagyon nincs a helyén, márcsak azért sem, mert attól függetlenül hogy kikkel találkozol kell hogy maradjon a kapcsolatban személyes szférád, hogy mentálisan te is rendben légy. Es ilyenkor felmerül bennem a kérdés : később másban is így fog követelőzni?

Nem tudom, hogy azóta történt-e fejlemény, de én tudomást sem vennék az ilyen "hiszteriáról". Ha újra alkalom lesz arra hogy kiboruljon, hasonlóan megmondanám neki ahogy az valamelyik előző kommentelő írta: Vágy tiszteletben tartja a privát szférádat, és elfogadja azt, hogy igenis van énidőd, rokonokkal, családtagokkal töltött időd, és barátokkal töltött időd. Nyugodtan fejezd neki ki azt, hogy ez a viselkedés elég visszataszító, ha ilyen marad elgondolkozol a szakításon is, mert ez így nem kapcsolat. Ez csak birtokolni akarás. Valószínűleg mindketten tanultok, azért tudtok keveset találkozni, de ha nem érti meg jobb hagyni.

2022. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!