Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi ez az érzés? Miért érzem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Elég kreatív személyiség vagyok, rengeteg hobbim van, néha még túl is teng bennem az alkotásvágy. És hát van egy barátnőm is, akivel távkapcsolatban élünk, ezért általában egész hétvégékre idejön.

Mikor itt van, egy rendkívül boldog időszakot élek meg, csak úgy repül az idő, a hobbik pedig emiatt háttérbe szorulnak, de abban a pillanatban ez nem is érdekel. Viszont mikor elmegy, sokszor azt érzem, hogy megint úgy ment el egy hétvége, hogy nem csináltam semmit és ezért szomorú leszek. Úgy érzem, hogy kárba veszett egy hétvégém, pedig annál nincs jobb, mikor ő idejön.

Miért érezhetem ezt? Valami baj van velem?



2022. jún. 9. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Űzzétek együtt a hobbidat.
2022. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Bárcsak ilyen egyszerű lenne... De azért köszi a tippet!:)
2022. jún. 9. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát talán lehet többet akarsz a kapcsolatol is magától...nem tudom ilyen még nem volt velem, ha egyszer minden téren kivagyok elégíte (nem a b..ásra kell gondolni csak) akkor max a búcsú szar.


Férfi vagyok szóval nem kell privát :d

2022. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez érthető. Mindkét dolog fontos neked. A lényeg, hogy találd meg az egyensúlyt. Döntsd el mi a fontosabb és aszerint oszd be az idődet. Pl. foglalkozz a hobbiddal hétköznap ha van rá egy kis időd.
2022. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
A nőknek van varázsa. Befolyás alá keerüész és ha ezt jónak éled meg, akkor az nagyon jó. A hobbid és a tevékenység kényszer ilyenkor simán felejthető. Aztán se legyen miatta lelkiismeret furdalásod.
2022. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!