Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak?(17F)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?(17F)

Figyelt kérdés
Szóval már majdnem egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel(16L). Eddig minden szép és jó volt, csak mostanában kezdem úgy érezni magam mintha be lennék ragadva ebbe a kapcsolatba. Hetente egyszer találkozunk, távol lakunk egymástól. Naponta viszonylag keveset beszélünk általában, nem nagyon van miről beszélnünk. Amikor találkozunk akkor általában nála vagyunk vagy sétálunk, ritkán elmegyünk valahova, és amikor találkozunk akkor is nem nagyon tudunk miről beszélni és pont ezért írom ezt a kérdést. Szinte alig van közös érdeklődési körünk. Nem tudunk sportolni sem nagyon közösen mert neki van valami a lábával amitől nem tud sokat futni és egyébként is lovagol amit pedig én nem szeretek csinálni. Nem járunk ugyanabba a suliba, nem járunk semmi közös tevékenységre, közös barátok által ismertem meg pár éve. Úgy érzem hogy nem igazán tudok mit csinálni vele. Emelett mostanában úgy érzem hogy ő sem igazán akar velem lenni, csak teher vagyok neki, de valamiért nem tudok erről beszélni vele. Nekem fontos lenne hogy legyen valami közös témánk vagy érdeklődésünk. Kicsit sajnálom hogy ezeket idegenekkel kell megosztanom de nem tudom kinek hogyan tudnék erről beszélni. Ha bárkinek bármi kérdése van szívesen válaszolok rá, válaszokat előre is köszönöm!

2022. jún. 11. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindenképpen kellene szerezni vagy valami közös érdeklődési kört, vagy egymástól megkérdezni azokat a dolgokat, amik érdekelnek a másikkal kapcsolatban. Ezzel is lehet beszélgetést kezdeményezni.


Másik sorban pedig az lenne a tanácsom, hogy eezt meg kellene vele beszéld . Tudom, nem egyszerű, de valahogyan, valamikor muszáj lesz. Mert így legalább tudjátok a másik gondolatait, érzéseit. Megtudhatnátok, hogy mit szeretnétek a jövőben, esetleg mit gondoltok az egész kapcsolatról. Ha még komolyan gondoljátok a dolgokat (bár ez nem nagyon jött le az általad leíetakból... vagyis szerintem) akkor folytassátok. Ha pedig úgy határoztok, hogy ez így most nem fog működni, akkor fejezzétek be és maradjatok nagyon jó barátok. :))


De ezek persze mind csak tanácsok, azt teszel, amit helyesnek gondolsz.


Ettől függetlenül sok sikert a dologhoz, me a kapcsolatodhoz :))

2022. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!