Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátnőm több energiát fektessen bele a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy 20-22 évesek vagyunk (a barátnőm az idősebb).


Beleugrok egyből a mélyébe, szinte sosem találkozunk általa, mindig ha valami ok miatt éppen találkozunk, azt én tervezem meg, én ajánlgatom neki, én áldozom fel a pénzem, én megyek érte kocsival, viszem el X-ből Y-ba, már a munkahelyéről is én viszem haza, ha éppen kell neki valami otthonról, ami kéne ahhoz, hogy elmenjünk biciklizni, moziba, ebédelni stb stb.., márpedig ha ezeket nem csinálom instant besértődik. Számtalan példa volt arra, hogy mondtam neki, hogy jöjjön most az egyszer ő hozzám, és innen menjünk el (hogy ne kelljen vezessek 1 órát oda-vissza tőle, mivel ide jöttünk volna hozzánk közel), de egyből mondta, hogy neki akkor nem jó, hagyjuk, majd neki állt feljebb, hogy letámadom ezzel.

Viccen kívül jelenthetem ki, hogy még egyszer sem jött el saját lábán hozzám, ha megkérném ilyenre kérdés nélkül besértődne, volt olyan alkalom is, hogy megjegyeztem neki, hogy nincsen már pénzem benzinre, erre nem az volt a lépése, hogy jaj akkor most megyek gyalog, hanem egyszerűen besértődött, és hónapokon át játszotta a sérült bárányt, hogy nem akar beszállni a kocsimba, mivel tudja hogy "nem szívesen viszem el", ezzel minden közös programunkat megszakítva.

Nem egyszer próbáltam beszélgetni vele erről, de mindig azt hozza fel, hogy ő egy szegényebb családból jött, és tudja, hogy én nekem "könnyebb az életem", mivel még otthon lakom, én egy nappal kevesebbet dolgozom a héten, (mind a ketten egyetemisták vagyunk)mivel többet tudnak segíteni a szüleim, márpedig a benzinköltségem 2x annyi, mint az ő rezsije és az albérlete összesen..

Most megkérdezhetnétek, hogy miért is vagyok vele? Nehéz erre válaszolni, mivel kevésnek tűnhet az, hogy szeretem, és ha együtt vagyunk akkor nagyon jól érzem magam, egy okos és szép lány aki véleményem szerint megéri a küzdelmet, de néha úgy érzem, hogy csak futok utána amíg meg nem un és ott hagy engem a sok erőfeszítésemmel.


Mindenféle építő választ nagyon szívesen fogadok! Szeretném megőrizni ezt a kapcsolatot, de ha nincs erre mód szerintetek, azt is írjátok le.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 26. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer se ment el hozzád anélkül hogy te vitted volna?

Mióta vagytok együtt?

2022. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Még egyszer sem, 8 hónapja vagyunk együtt.
2022. máj. 26. 13:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban mindig te tervezed a találkozót és ő egyszer se mondja hogy látni szeretne akkor az nem normális
2022. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mondja hogy látni szeretne, meg találkozni akar, de sosem úgy, hogy mond is valamilyen dolgot mellé, csak jelzi, hogy neki van erre igénye, és azután elvárja, hogy én tervezzem meg hogy mit csinálunk, menjek érte kocsival, vigyem el, csináljak mindent, ha ezeket nem csinálom akkor csak annyit szokott írni, hogy "mindegy", majd vigasztalgathatom napokon át.
2022. máj. 26. 13:25
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Mintha csak az én történetem hallottam volna. :D


4 hónappal ezelőtt megismertem egy lányt, majd 3 hete összejöttünk.


Mindent megadtam neki, az összes figyelmem megkapta már az ismerkedéskor is, elhitetett mindent velem amit csak lehetséges, majd amikor összejöttünk találkozni nem akart.


Bármi volt, mindig én hoztam fel a találkozás lehetőségét, ő egyszer sem. Biztos vagyok benne, hogy a barátnőd is simán el lenne nélküled, mint ahogyan az én esetemben volt ez. Aki szerelmes az foggal körömmel ragaszkodik a másik iránt és mindig azon van, hogy a találkozás végbe menjen. Az egyáltalán nem normális, hogy csak te teszel ezért a kapcsolatért.


Funfact: Pár nappal ezelőtt írtam neki, hogy ezek nekem rosszul esnek, besértődött, majd szakítottunk. Igen, 3 hetes kapcsolatból, ami azt jelenti, hogy egy kicsit sem érdekeltem és csak a szavak embere volt. Mindegy, legalább vége, jobb hamarabb, mint később átesni ezen. Neked nem azt ajánlom, hogy szakíts vele, mint ahogyan én tettem, de azért hagyd rá kicsit a dolgot. Mármint, próbáld ki azt, hogy te sem mész hozzá egy jó ideig, és hátha akkor ő lép.

Ha nem, akkor az azt jelenti, hogy nem érdekled annyira, hogy találkozzon veled.


Az már régen rossz, ha egy kapcsolat nem 50-50, hanem 80-20..

2022. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy szerintem ő ilyen típus. Örül neki, hogy párkapcsolata van és gondolom, hogy szeret is téged. Szeret veled együtt lenni, de ez az egész annyira nem fontos neki, hogy erőfeszítést tegyen éret, ráadásul tudja, hogy te úgyis vele akarsz maradni és a végén meg fogod csinálni amit kér. Szerintem beszélj vele erről mindenképpen, de én nem fűznék hozzá túl sok reményt. Ha folytatni akarod a kapcsolatot, akkor valószínű, hogy minden úgy fog maradni, mint ahogy most van. Nem megoldható, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz?
2022. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nyers leszek.de őszinte

Szerintem hagyd ott,kihasznál amennyire csak tud

2022. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Ennek nincs jövője! Hónapokat elpocsékoltál egy hisztis p***-ra. Becsüld magad többre annál, mint hogy a pincsikutyája legyél. Ő teljesen egyértelműen nem szeret.
2022. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Magad is nagyon jól látod a helyzetedet.
2022. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, én hallottam már ilyet, hogy egy nő kikérte magának, ha nem a férfi hívta el (magyarán nem a ffi kezdeményezett mindig), nem a ffi döntötte el és tervezte meg, hogy mit fognak csinálni, mert szerinte ez a férfi dolga.

Én orbitális baromságnak tartom ezt, de ez jutott eszembe, ahogy olvastam. Bocs, de aki ilyet csinál, hogy jaj be se ülök a kocsidba, akkor ha nem szívesen viszel el az tényleg hisztéria, nem nevezném okosnak…

2022. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!