Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiatalabb barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiatalabb barátnőm, akivel együtt élek pár éve, de totál átformálta a személyiségemet (nem feltétlen rossz irányba) mit csináljak, hogy visszataláljak önmagamhoz?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy sokkal fegyelmezetlenebb lettem, lazább, hanyagabb, lustább és a pénzzel se úgy bánok mint előtte és ez úgyérzem veszélyezteti a jövőnket.


Mielőtt megismertem sokkal többet takarékoskodtam, most meg nem hagy dolgozni, hétvégén se tudok sokszor kertimunkázni miatta vagy kocsit szerelni bojlert karbantartani, vagy a lakást renoválgatni, és kezd minden összetornyosulni a fejem felett.


Vagy mozizni kell, vagy plázázni, összebújni, dugni egész nap, vagy fürdőkbe járni stb. Nem mondom hogy ezzel bajom van, csak tényleg a nyakamba fog dőlni minden amit hanyagolok emiatt.


Ő is dolgozik én is, de a közös szabadidőből nem enged...


Hogy legyek ezen úrrá?



2022. máj. 20. 12:35
 1/7 A kérdező kommentje:
A másik baj az, hogy amikor hagyna akkor sincs kedvem a már fent leírtakhoz, mert inkább vele lennék...
2022. máj. 20. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"nem feltétlen rossz irányba ", akkor ez mi, ha nem rossz irány? Mond meg, hogy neked kell egy kis én idő, vagy egy kis plusz idő, amikor a dolgaiddal foglalkozol. Mi az, hogy nem engedi meg?
2022. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél picit határozottabb. Ha te mást akarsz, akkor mást fogsz, nincs ebbe beleszólása, pláne a leírtak után. Lehet picit rosszul érinti majd, de ki fogja bírni.
2022. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedd össze magad, te is érzed, hogy ez így nem a legjobb.
2022. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha otthon van hétvégén "meztelenül az ágyba" miután végzett a házmunkával, valahogy nincs kedvem könyékig a kocsiba mászni, vagy permetezni másik megyébe a szőlőt a telken stb. Hisztizik is olyankor, ha nem vele foglalkozom, és sokszor úgyérzem igaza van.


Van hogy olyan szendvicstálat készít, hogy utána megmozdulni se birok egész délután, és folyamatosan lóg rajtam :D Az idő meg úgy elrepül, hoyg csak azon kapom magam, hogy na ma se csináltam semmit itthon holnap meg megint mehetek munkába.

2022. máj. 20. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként amit leírtál, hogy mennyi mindent csináltok együtt az tök jó. És szerintem az együtt töltött idő többet ér mint ha több pénzetek lenne, főleg, ha közben mindketten jól értitek magatokat. Próbálj egy kicsit erőt venni magadon, meg hatékonyabban dolgozni, de ha anyagilag jó helyzetben vagytok, akkor szerintem ne nagyon változtassatok ezen.
2022. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

régi kérdés de álom nő meztelenül vár, egész nap dughatod, majd pedig csinál egy csomó szendvicset.


fürdőbe kell menni vele ahol lehet tapizni titokban pettingelni, majd este mikor már mind a ketten jól be vagytok indulva fenomenális kefélés lesz.


volt ilyen csajom csak ezt mindet hozta csak dolgozni nem akart a tiéd még dolgozik is jó nő ne engedd el.

dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!