Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kilátástalannak érzem magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalannak érzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hosszabb történetet szeretnék veletek megosztani egy múltbéli párkapcsolatomról, mert teljesen kivagyok még mindig, pszichológusnál nem voltam még és hátha megoldást találok még azon kívül valahol.


Még az előző évben karácsony előtt együtt voltam egy lánnyal pár hónapot, akibe azóta is teljes mértékben szerelmes vagyok. Miután kidobott azzal az indokkal, hogy nem szerelmes én nincs ideje kapcsolatra, még írogatott 3-4 hónapon keresztül hetente/kéthetente én pedig ezen alkalmakkor egyfolytában megpróbáltam vele találkozni, de persze lemondta, visszautasított, nem kezdtük újra, nem akarta. Volt egy alkalom mikor letiltottam, de megbántam és ráírtam megint. Akkoriba havi 1x minimum írtam neki. Állítása szerint még mindig nem szeretne kapcsolatot.


Régóta nem beszéltem vele. Nagyon hiányzik és még mindig nagyon fáj ez az egész. Fáj, hogy egy ilyen számomra tökéletes lányból csak ennyi jutott nekem. Félek, hogy nem fogok jobbat találni. Szakítás óta sokszor megalázott egy-egy próbálkozásomnál, talán kicsit kapcsolatban is, legalábbis a közelebbi ismerőseim szerint, de nyílván én is hibáztam, mikor letiltottam.


Már 1 év eltelt azóta, írni akarok neki minden egyes percben, nem tudok továbblépni egyszerűen. Folyamatosan hangulatingadozásaim vannak, nem akarok kikelni az ágyból és csak létezem. Úgy érzem nincs sem szebb sem jobb nála.



2022. jún. 13. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Akkor továbbra is pszichológus.
2022. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Márpedig van szebb, és jobb nála, aki miatt majd nem az ágyban fekszel.

Még így is jónak találod,hogy ő nem szeret? És ezt a kínt okozza neked?

2022. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg túllépni rajta, sajnos én is hasonlóan jártam egy lánnyal, aki viszont többször is kezdeményezett, mondta hogy csakis engem akar, senki mást nem tud szeretni, és aztán csak megalázott, számtalanszor....


tudom nem ugyanaz, de az én esetemben többször is elhitette velem hogy van remény és én csak vakon engedtem hogy újra és újra ugyanaz megtörténjen. Több lány, nöi ismerösöm mondta nekem hogy ha ennyire rosszul bánik velem akkor nincs értelme folytonosan utánafutni. Az egyik lány szerelmes (volt) belém, többek között ezért is azt gondoltam magamban hogy valószínüleg csak irigy és csak azért mondja hogy végre szakítsak és legyen esélye nálam.


Aztán egyszer tényleg nagyon elegem volt, és bár ö durvább dolgokat csinált, én is elhidegültem. Azóta is mindig ezt említgeti és hogy mennyire megbántottam (miközben egyáltalán nem látja a saját viselkedését vagy legalábbis elvárja hogy azt elfogadjam és hogy az úgy rendben van)


na mindegy, mindesesetre azt javaslom hogy ne fuss utána többet, tényleg próbálj túllépni, nagyon jól tudom hogy milyen nehéz ha fejedbe vetted hogy nincs nála jobb lány a világon.


Sok szerencsét!


F/19

2022. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Próbálok túllépni, de egyszerűen valahogy nem megy. Egyfolytában az jár a fejemben, hogy ő mennyivel szebb, jobb mint a többi lány/nő.


Sokat járkálok a közösségi oldalain, pedig már ismerősök sem vagyunk. Nem tudom miért érzem ezt, hisz nem sokat tett a kapcsolatért és nem is mélyült el annyira...

2022. jún. 17. 01:52
 5/11 NTBS ***** válasza:
100%
Idővel lecsendesedik ez az érzés. Türelem.
2022. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovabb. Ebben egy pszichológus tud leginkább segíteni, ha egyedül nem megy.

Ne sajnáld rá az anyagi az áldozatot, megismered jobbann a helyzetedet kívülről is, és nem mellesleg jó eséllyel megszűnik ez a borzalom körülötted.

2022. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben , kiszeretett belőlem egy gyönyörű, kedves lány, egy másik srác miatt, épp azért mert szinte mindenkinek tetszik, és a fél világ próbálkozott nála. Tedd fel magadban a kérdést hogy miért van rá szükséged. A magány elnyomása? Magányos vagy? Barátokkal hogy állsz? Vagy csak ugy érezted magad biztonságban ha van ő? Vagy csak mert szép volt? Mit számít a szépsége ha nem tett a kapcsolatotokért? Egy nagyon fontos tulajdonság lenne ez pedig. Amit javaslok hogy merlegeld magadban a helyzetet és más alternatívákkal töltsd be azt az űrt amit ő hagyott. Valamint nem ajánlom hogy probálkozz nála, nem éri meg mert csak szenvedést hoznál saját életedbe.
2022. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok. Arra tudnátok valami tanácsot adni, hogy hogyan bocsássak meg magamnak, hogy ne érezzem 0-24 azt, hogy elrontottam és nem tettem eleget a lányért?

Próbáltam mindent megtenni érte, pár vita féleségünk is volt ebből, mert úgy éreztem sokkal többet teszek bele, mint Ő. Mégis teljesen úgy érzem most, hogy ez sem volt elég.

2022. jún. 28. 08:16
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig a sorssal próbáltam vígasztalni magam, meg olyanokkal, hogy ha nekem volt szánva akkor biztos tehettem volna bármit, megmaradt volna. Manapság már csak szánalmas kibújóknak érzem ezeket… Fontos volt nekem a lány és szerettem volna vele hosszútávra tervezni.
2022. jún. 28. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hallod meg a szót, pszichológus? Miért kellene minden kapcsolatnak örökké tartania?

Paras tekintettel ostorozod magad, éveket vesztesz el, és még szarul is érzed magad. Csak te számítasz, az a lány számodra NINCS már többé. Indulj a nulláról, majd tíz-tizenöt év múlva egy klassz emlék lesz, de már boldog családod és gyermekeid lesznek - ha most el tudod engedni a múltadat. Ha máshogy nem megy, pszichológus segítségével.

Ébresztő, ne veszíts el több időt, lehet, hogy a villamoson vagy a szemközti házban, a balatoni byaraláson vár a "nagy ő", csak te nem veszed észre a beteg önsajnálat miatt.

2022. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!