Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha kiégettnek...

Mit tegyek, ha kiégettnek érzem magam és egyedül?

Figyelt kérdés
Semmi se érdekel, de tényleg. Iskolában mindig is érdeklődő voltam és igyekesztem jól tanulni. Most még mindig tanulok, de már nem érdekel, hogy milyenek a jegyeim és hogy hova akarok menni továbbtanulni. (ettől függetlenül 4es és 5ösöket kapok) Emberekben is elveszetettem a hitemet. Soha nem akarok senkiben megbízni, sok emberben a rosszat látom és csak a haszonért akarnak velem lenni) Már nem érdekelnek, nincsenek érzelmeim az emberke iránt. A régi társaságomat is elhanyagoltam és már nem törődök velük igazán. (erre mondjuk a belső állandó viszályok és a mindenki kibeszéli a másikat is rájátszott). Osztálytársaimmal is csak azért vagyok a suliban, hogy legyenek valakik mellettem. Ezenkívül mindent csak halogatok és fetrengek az ágyban. Szüleimmel se vagyok igazán jóban, nem szoktam velük semmit megbeszélni. Elvagyunk mással es támogatnak anyagilag, de ezenkívül semmi más. Mindig csak a vita vagy veszekedés megy, amit unok. Senkivel nem tudom megbeszélni az érzéseimet, így évek óta magamban tartom. Valahogy az egészet újra lehetne "kezdeni"? Mintha egy örök fekete úton mennék előre.....

2020. szept. 22. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamaszkor.
2020. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress pozitív gondolkodásu embert havernak, baratnak tarsnak és próbáld követni, nezd meg mit csinál jól. Keves a mitivaciód
2020. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!