Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek összejöjjek újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek újra vele vagy ne?

Figyelt kérdés
16eves vagyok es ebbe az evben 9. osztalyban ismerkedtem meg a fiuval. Eleinte minden jo volt kb 2honapig utana alig akart velem lenni mindig csak a barataival volt. Karacsonykor szakitott velem utana osszejottunk ujra. Az utani levo idoszak nem volt a legjobb ezert szakitott velem megint. De megegy eselyt adtam neki ugy hogy megint osszejottunk. Az az idoszak az oszintesegrol szolt csak hogy akkor is alig talalkoztunk, mindig en kerdeztem meg hogy szeretne e de elvileg soha nem ert ra, viszont amikor meg is osszejott a tali akkor nagyon aranyos volt. Egyik este elmendtem egy hazibuliba es o is, ugy hogy ket kulon helyen voltunk. Az egyik srac adott az arcomra puszit es visszaadtam persze mar nem voltam jozan es az akkori baratom se ugyanis o lekapott egy csajt abba a hbba ahol volt. Par napra ra addig faggatozott hogy mit csinaltam az nap este hogy elmondtam neki az arcra puszis tortenetet. Viszont o meg honapok utan se mondta el hogy kavart a csajjal es mastol kellett visszahallanom. Raadasul meg a volt baratom szakitott velem mert elvileg megcsaltam. 3 honap utan ujra elkezdte velem felvenni a kapcsolatot mert hogy “en vagyok neki az igazi meg csak velem akar lenni senki massal meg igy megy ugy szeret” ilyenekkel jott. En persze szerettem es emiatt most ujra kavarunk csak hogy az egyik multkori hazibuliba volt egy felelsz vagy merszes jatek es o mert. Az egyik lanynak kellett szajra puszit adnia es megcsinalta (nem volt jozan de akkor is) es most is megint az van hogy a barataival van es csak neha kerdezi meg hogy elmegyunk e setalni meg hogy valamelyik nap delutan rearek e, en mar nem merem tole megkerdezni hogy mikor er ra. Randizni nem vitt még el soha es a csaladjanak se mutatott meg be kb egy ev alatt. Pedig nalam mar nem egyszer aludt itt. Es mar nem bizok benne viszont szeretem es valamennyire hiszem hogy meg fog valtozni.

2022. jún. 15. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már az elején is egy hulladék volt. De tényleg ez egy fos...ha még semmi értelme sem lenne az is jobb volna, alapból kuka az egész, még akkor is ha meg sem csaltátok volna egymást.


Ennél csak jobb lehet úgy állj hozzá, de ennek csak így iszonyat fáradtság szaga van már.

2022. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne.
2022. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Ez nem volt kapcsolat soha. Normális kapcsolat meg főleg nem.
2022. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Az, hogy nem volt józan, nem mentség semmire. Csak pótléknak tart, amit elővehet bármikor, amikor valamire szüksége van tőled. Felejtd el és keress egy olyan srácot, aki törődik veled és mindennél jobban szeret.
2022. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne.
2022. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Baj h ezt még meg kell kérdezned másoktól.

De nem lenne jó. Nem szabad ilyen kapcsolatokban bele menned.

2022. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég volt a 3. szóig olvasnom a kérdést ahhoz, hogy biztosan kijelentsem: NE.
2022. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Voltam már ilyen helyzetben én is

Szerintem engedd el ezt az egészet ez már nem lesz jobb soha

Hiába jöttök újra össze úgy is el rontja majd és ez így fog folytatódni egészen addig amíg te el nem döntöd a fejedben hogy lezárod. És hidd el nekem jobb az ilyet lezárni mert megkíméled magad rengeteg csalódástól illetve fájdalomtól.

Lehet hogy úgy fogod érezni hogy neked más nem kell és nem tudsz mással lenni de ha teljesen kizárod az életéből szép lassan elfelejted és utána már nyitott leszel mások felé is és sokkal bölcsebben fogod kiválasztani azt akivel együtt szeretnél lenni

Mondja ezt egy olyan aki 3 évig alig tudott kilépni egy rossz kapcsolatból de végül sikerült és azóta sokkal boldogabb

2022. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!