Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A kapcsolat megszakítása a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat megszakítása a legjobb megoldás? Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Szakítottam baratnommel, de mindketten szerelmesek vagyunk egymásba(részletek nem fontosak). Azóta is találkozunk, csak nem járunk családi eseményekre. Egy ideig ez működött, de mostanaban nem érzem részéről a törődést, nem akarja a dolgokat megbeszélni, mivel szerinte minden rendben van. Kihívóan öltözködik,de amikor szóvá tettem az volt a válasz hogy nem vagyunk együtt. Körbe veszik a fiúk, lassan szinte csak fiúkkal barátkozik. Hozzá teszem hogy nem akar többet tőlük, ez egy percre sem merül fel bennem mivel ismerem. Hamarosan elis költözok, csak hétvégén lennék itthon. Fiatalok vagyunk. Szerelmes vagyok belé, de ez a sok minden elbizonytalanit. Ha együtt lennénk más lenne a helyzet, de ő nem akar kapcsolatot, azt mondja jobb így neki. Ha megszakitanam a kapcsolatot, ismerem és egy életre megharagudna rám, így viszont szenvedek. Hiába próbálom vele megbeszélni már idegesíti hogy mindig felhozom. Arról nem is beszélve hogy már semmi érintés nincs köztünk, és talán egy hónapban kétszer találkozunk, pedig közel lakunk egymáshoz.
2022. jún. 27. 12:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Hagyd, én is többször hittem hogy ismerem. Ezek a jelek arra utalnak, hogy van már valakie de nem fogja bevallani mert nem akar megbántani.
2022. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem vagytok együtt hivatalosan, csak közben meg mégis. Elég fura helyzet xd


A lány szerintem vagy azt akarja, hogy teperj érte, es így próbál meg féltékennyé tenni, vagy azt hogy kopjál már le végre. Te ismered a helyzetet, döntsd el melyik.

2022. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Tiltanam mindenhol. Direkt, nem direkt, de szórakozik veled, az érzéseiddel. Nem kellenek a negatív emberek az életünkbe. (feltéve, ha valaki saját maga az, az szívás) jó mondjuk lehet ő nem is negatív viszont az életed megnehezíti.

A legnagyobb poén, hogy "szeretjük egymást, de nem vagyunk együtt", szívem, akkor még sem szeretitek igazán egymást, legalábbis úgy biztos nem.

2022. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg csak szenvedsz, nem jó ez így. Beszéld meg ezt vele, hidd el, meg fogja érteni.
2022. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!