Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ami óta kimondva is a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami óta kimondva is a barátnőm kicsit más érzés?

Figyelt kérdés

Mármint leírni érdekes, es nem is tudom rendesen, de miért lehet az, hogy amíg csak találkozgattunk valahogy sokkal többnek gomdoltam azt, hogy mi ledz ha együtt leszünk? Persze ő az első barátnőm, bár 17vagyok, es lehet ezert erdekes ez nekem.

Bar igy atgondolva lehet en vártam valahogy többet akkor ha kimondva is együtt vagyunk, nem tudom..... nektek is volt ilyen?


El tudom képzelni, hogy nem érthető ahogy leírtam, de remélem azért megértitek.



2022. júl. 7. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
2022. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1hét még csak, és pont ezért kérdezem
2022. júl. 7. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig tartott az ismerkedés ? Szerintem az elején mindig izgalamsabb, mert akkor még minden olyan új és érdekes, még a legapróbb dolgokat is tudni akarod a másikról, de aztán egy idő után már lecsillapszik a dolog. A te esetedben viszont lehet nem ez áll a hátérben, mert most olvasom, hogy azt írtad még csak 1 hete vagytok együtt.
2022. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háttérben* Bocsi a hibákért.
2022. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még neki is friss ez az egész, majd több időt töltetek együtt és alakulnak a dolgok
2022. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!