Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hord el az exem mindenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord el az exem mindennek a barátainknak szakítás után?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg meg semmi ilyesmi
2022. júl. 17. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Biztos okkal!
2022. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez tudat alatt arra megy ki, hogy enyhíti a fájdalmat. Nem szép dolog, de sokan nem teljesen tudatosan teszik.
2022. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem írtad le, hogy ki szakított vagy miért. Így honnan a fenéből tudjuk? Telepatikusan lássunk bele az exed fejébe?
2022. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

2-ssel értek egyet. Ilyenkor az emberben lehet annyi fájdalom és sértettség, hogy akarva-akaratlan is kijön belőle az állat.

Ha ez segít valamit, a mi baráti körünkben is volt egy ilyen szakítás. A srác összehordta mindennek a lányt. Nekünk is elég kellemetlen volt, mert mindkettejüket bírtuk, és teljesen egyértelmű volt, hogy a srác bosszúból savazza a csajt. Egy idő után megkértük, hogy fejezze be.

Nálunk sajnos az lett a vége, hogy a srác kikopott a társaságból.

Az exed ámokfutása ellen tenni sajnos nem nagyon tudsz, majd idővel lehiggad. A lényeg inkább az, hogy ne lendülj ellentámadásba, mert akkor sose lesz vége...

2022. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazad van elnézést.

Én szakítottam azért mert más lányokkal flörtölgetett a szemem előtt és meguntam:// Pedig már rengetegszer mondtam neki de folytatta ugyanúgy

2022. júl. 17. 11:14
 6/13 A kérdező kommentje:
3-as
2022. júl. 17. 11:16
 7/13 anonim válasza:
97%
Valószínűleg ez a dolog sértette a kis egóját és egyszerű ösztönlény révén a legmegfelelőbb megoldásnak azt látta , ha el vagy küldve a pics@ba
2022. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert azt az embert még nem pofozta fel ugy igazabol senki. Megtegyem en?
2022. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Amit te flörtölgetésnek véltél nem lehet, hogy csak ártatlan beszélgetés volt? Nem beszélhet női ismerősökkel? Te betegesen féltékeny vagy! Hát ha nekem ilyen szabályokat állítanál, én rúgtalak volna ki.
2022. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

8-as


Tedd már magad őrlángra!

2022. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!