Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt vajon direkt csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm rossz passzban van, sokszor mond olyan dolgokat, amik miatt utána rosszul érzi magát és elnézést kér (mert megsért), de abban a helyzetben mégsem gondol bele, hogy esetleg sértő lehet nekem. Lehet ezt véletlenül csinálni?

2022. júl. 25. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a személyisége.Gyorsan ideges lesz-gyorsan lenyugszik-bocsanatot ker mert rajon h nincs igaza vagy eltúlozta.Anyukám es batyam is ilyen.Mikor rossz passzban van ne vedd komolyan amiket mondd es ne is vedd magadra lehetoleg,es igyekezz feldobni a kedvet mast nem igazan tudsz csinalni.Most itt bele kezdhetnenk a nagy megvaltoztatas projektbe de sztem folosleges ha igy is szereted ot.
2022. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.
2022. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Megmondtam a páromnak, hogy ha látja ezt akkor állítson le.

Azóta megmondja, hogy "Te velem így nem beszélsz, ha lenyugodtál tudod hol keress" és elmegy. Nem messzire csak mondjuk garázsba vagy kertbe. Már meg se várja, hogy olyat mondjak rá, amivel meg tudom sérteni. Mikor otthagy picit magamba szállok. Átgondolom pontosan miért voltam ideges, mi váltotta ki, mi zajlódott bennem.

2022. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzi jól magát akkor nem várhatod el hogy nagyon kedves legyen. Ha ideges akkor persze hogy a fejedhez vág mindent ami eszébe jut. Nem direkt csinálja, ha bocsánatot kér vagy kiengesztel akkor minden rendben van.
2022. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!