Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt most direkt csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most direkt csinálja velem az exem?

Figyelt kérdés
Az exemmel osztálytársak vagyunk, és majdnem fél éve szakított velem. A suli elején volt egy srác aki nekem baromira nem volt szimpatikus, és úgy látszik nem hiába. Mostanában összejött vele az exem és mintha direkt kirakná instára, facere a szerelmi életüket. Ez teljesen olyan mintha direkt művelné ezt, főleg hogy amíg velem volt addig szinte titkolta a kapcsolatunkat. Ez nekem azért is fáj igazán mert én nem tudom magam túltenni rajta, számomra nagyon fontos ember és a barátomnak tartottam mindeddig. Szerintetek hagyjam a francba?

2019. júl. 6. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nehéz, és hosszú folyamat lesz... de igen, hagyd rá inkább, és keress idővel egy rendesebb személyt. (És elsősorban kerüld egy ideig a közösségi médiát)
2019. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még homokoznotok kellene.Azt se tudjátok mi az amit tesztek,de baromi vagányok vagytok.A mi korúnkba,18 éves koráig,a csajhoz hozzá se nyúlhattunk,mert a szülő meg is ölt volna
2019. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell osztálytárssal összejönni
2019. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igazatok van. Veled is egyet értek második, ilyenkor még korai egy rendes kapcsolat szerintem is. Valóban az lenne a legjobb ha összehozna a sors egy olyannal aki tényleg rendes és nem művelne ilyen dolgokat. De ezt ráhagyom a sorsra, magamtól nem fogok görcsösen új barátnő után kajtatni ;)
2019. júl. 7. 00:20
 5/5 paradicsom31 ***** válasza:
100%

Szerintem itt az idő, hogy elengedd ezt a dolgot. Ő dobott téged. Most mással jár. Lehet, hogy tényleg boldog,lehet hogy csak téged akar ezzel bosszantani. Ha az utóbbiról van szó, ne adj okot rá. Ha látja rajtad, hogy bosszant, annál inkább csinálni fogja.

Én a helyedben tovább lépnék :) fiatal vagy még, annyi szerelem fog még jönni


Nekem 3 éves kapcsolatom volt, azt hittem, hogy boldog vagyok. Szakítás után kB 1,5 évvel, most érzem azt, más mellett, hogy milyen tényleg boldognak lenni.

2019. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!