Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha ilyeneket csinál, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket csinál, akkor már nem is érdeklem igazán?

Figyelt kérdés

A barátommal már 8 hónapja együtt vagyunk, de úgy érzem kicsit eltávolodtunk.


Kevesebbet hívásozunk vagy írunk egymásnak pedig nekem szükségem lenne rá, mert egy héten csak egyszer tudunk találkozni és nekem ez kevés.

Amikor találkozunk, akkor a sz*xen kívül annyi történik, hogy nézem ha játszik/telefonozik. Vagyis nem szervez sosem romantikus programot vagy valamit én meg így nem merek, mert lehet nem is lenne hozzá kedve.


Múltkor elég pofátlannak találtam, amikor felhívta a haverját amikor átjött hozzánk és nálunk játszott 3,5 órán keresztül és ez előtt, majd ez után is csak a telefon volt neki.


Ha csak rám irányul a figyelme, akkor nagyon aranyos. A személyisége nagyon jó és jobb nem is lehetne, de a viselkedése velem eléggé megváltozott mostanában.


Ez azt jelenti, hogy elvesztette az érdeklődését vagy ez a fiúknál normális?



2022. júl. 29. 23:15
 1/9 anonim válasza:
34%

Szia!


Sajnálom hogy így érzed.


Én a helyedben tuti meglepném valami programmal. Ne félj! Lehet ő is erre vár, nem tudhatod!


Nem mondanám, hogy normális. Nem tudom hány évesek lehettek, de elég fiatalnak gondollak titeket.


Beszéltél már vele a problémáidról?

2022. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülnöd vele beszélni, mert ez anélkül nem fog megoldódni.
2022. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

23:29


Konkrétan sosem hoztam fel, hogy mivel van problémám és szívesen megtenném,de extrém módon rá tudok stresszelni a legkisebb dolgokra és sosem mertem. Szoktam utalgatni, hogy pl leírom neki, hogy "Van valami program holnapra, vagy szokásosan nálatok döglünk", de elintézte ezt is annyival, hogy a szokásos lesz.

(17 évesek vagyunk mind a ketten)

2022. júl. 30. 00:13
 4/9 anonim válasza:
100%
Személyesen....ne az interneten.... Egy pár vagytok
2022. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, egy héten egyszer találkozunk és keveset beszélünk írásban/hívásban. Hidd el én sem interneten tervezem a kapcsolatomat. Csak egy példát irtam, hogy hogyan szoktam utalni neki. Leírtam azt is, hogy csak akkor beszélünk mostanában írasban, amikor megbeszéljük mikor találkozunk. :)
2022. júl. 30. 00:28
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha irónikus akarnék lenni, ezt írnám: örülj, hogy találkozásotokkor a játék mellett a szexre is szakít időt.

.

Írásod szerint neki a játék mindennél és mindenkinél -így nálad is!- előbbre való.

Maradj mellette, ha neked nem kell másra, mint a heti egy szexre állandó partnerrel.

2022. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érett még egy párkapcsolatra.
2022. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fontosabb neki a játék, sajnos.
2022. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, amikor találkoztok, hogy ne csak a sex-ről és a barátaival való játékról. Ha hetente egyszer találkoztok, akkor csak veled kéne foglalkoznia szerintem
2022. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!