Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szüleim nem fogadják el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem fogadják el a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel egy ideig csak interneten beszélgettünk, mivel messze lakunk egymástól, aztán sikerült találkoznunk. Minden jól ment, sokat beszélgettünk, fagyiztunk, megtörtént a csók is. Eztkövetően a többi találkozó is jól sikeredett. Csak itt jön a bukkanó, mivel a szüleim nagyon megakarták ismerni őt, haza vittem. Nagyon kedvesek voltak vele amíg itt volt aztán amikor elment már azóta arról papolnak hogy ők elfogadják, de hogy nem akarnak hazudni csúnya a srác, meghogy buta, és semmi jövőképe nincsen, nem értik mit tervezek vele, szakítsak vele, közös képünket töröljem le mert nagyon gáz stb.. es már nehezen viselem el ezt az egészet hogy nem telik el úgy egy nap hogy ne bántsák stb.. Nem akarok vele szakítani mert szeretem és ha belegondolok hogy más lánnyal lenne már az érzés is borzalmas, plusz az egyedülléttől is félek, már hozzászoktam hogy ő van nekem. Oke ez más, de tenyleg szeretem őt..

2022. aug. 7. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szüleidnek kell őt szeretniük, hanem neked.

Ha megszeretünk valakit, akkor csak a szépet és megnyerőt

látjuk benne. Ez természetes. És nagyon szeretem a férjem

elálló füleit. Oszt jóccakát.

2022. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Emlékeztesd a szüleidet arra, hogy mint ahogy minden szülő szépnek látja a gyerekét, akkor is, ha mások csak egy kis vörös békát :) látnak benne,

úgy a szerelmesek is.

2022. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha komolyabbra fordul a kapcsolat költözzetek össze, nem kell a szüleidet hallgatni
2022. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben le kell tojni, hogy mit mondanak. Te jársz a sráccal, te ismered őt, szóval csak az számít, amit te gondolsz róla.
2022. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítanátok is meglennél egyedül ettől sose félj, DE! a te barátod és ha alapjáraton normális, jól megvagytok, legyetek együtt és ne hallgass szüleidre, mondják el a véleményüket egyszer és kész. Próbáld elengedni a füled mellett.
2022. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem a szüleid döntik el kivel jársz hanem te. Ha te vele érzed jól magad, akkor azt a szüleidnek elkell fogadni. És mindenhol más fogalom a csúnya, és én a külseje alapján nem döntöm el, hogy csúnya-e hanem a személyisége miatt csúnya-e.

Sajnos a szüleid döntésén nem nagyon tudsz változtatni, és nem nagyon tudsz olyat embert találni aki nekik tetszene.

És remélem sokáig együtt lesztek.

2022. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 azureknight0715 ***** válasza:
64%
Nem a szüleid döntenek erről DE! A szüleid csak a jót akarnak, nem tudom mi ez a nagy szülő gyülölet.. Kèrdès ugye hogy mit akarsz vele, komoly vagy csak elvagy. Akarsz a jővőben èpítkezni erre a kapcsolatra? Akkor hallgasd meg a szüleidet nem akarnak rosszat. Lehet hogy most nem èrdekel ,de nehagy isten összeköltöztök akkor ezek a dolgok is elő fognak jönni
2022. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel azért nem értek egyet, mert itt nem arról van szó, hogy az illető egy bűnöző vagy hasonlók, hanem a “csúnyasága” miatt nem akarják elfogadni
2022. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 azureknight0715 ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Meg azèrt mert buta ès nincs jővő kèpe. Buta kèrdèses hogy ez mikènt mutatkozik meg iskola vagy szinplán az èletben buta itt az utobbival van baj mert van ismerösöm aki ugyan jó tanuló volt de beszèlgetni olyan volt vele mint egy zsák krumplival, nem voltak saját nèzőpontjai, vagy csak szinplán nem tudott mondani semmit, vagy full hülyesègeket mondott aminek semmi èrtelme nem volt. A jővőkèp neg szintèn nagy tènyező jo tudni hogy ha komolyabbra fordulna a dolog akkor van egy terv amihez tartani tudjátok magatokat, illetve tudtok hova fejlődni

2022. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!