Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegek ha a szüleim nem...

Mit tegek ha a szüleim nem fogadják el a barátom?

Figyelt kérdés
A pontos történet az az hogy 18. életévemben vagyok és a bátom nem fogadják el mert szerintük balhés.. vannak illegális üzleti dolgai..stb. Közben én pontosan tudom hogy nincs. Ez a szerelem még tavaly nyár végén kezdődött és akkor még elfogadták viszont 2.5 hónap után szakítottunk mert keveset találkoztunk és féltékenykedtünk is rengeteget. Ezután januárba újból beszélgetni találkozni kezdtünk és amikor ezt elmondtam itthon elkezdtek fenyegetni azzal hogy eladják az autómat és költözzek akkor hozzá.. ebből kifolyólag vége lett ennek a kapcsolatnak. De ismét elkezdtünk beszélni csak már nem merek a szüleimmel erről beszélni. Mit tegyek hogy jó legyen minden?

2017. ápr. 7. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Halgass a szüleidre...

Különben is egy olyan kapcsolat amiben szetmentek- összejöttök -szétmentek az egyenlő a kukával...

2017. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért szabhatnák meg a szüleim hogy kivel legyek? Csak nem akarok velük se rosszban lenni.
2017. ápr. 7. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert lehet elvakult vagy, és ők tisztábban gondolkodnak...
2017. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokan nézik jó szemmel az ilyen "se veled, se nélküled" kapcsolatokat.
2017. ápr. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabhatjak meg, de a hulye is latja, hogy ez a "kapcsolat" semmit sem ér.
2017. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akár lehetne itt minden jó is de esélyt se kaptunk arra hogy megpróbálhassuk úgy igazán hogy mi lenne ha... úgy döntöttem elmondom anyukámnak, mert nagyon lelkiismeretfurdolást okoz hogy titokban találkozgatunk és nem vagyok anyával őszínte.
2017. ápr. 8. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

- féltékenykedtek mindketten

- tehát nincs bizalom sem

- egy autó a szerelmetek ára, mert azért feladtad


Akkor mégis milyen "szerelem" ez? Csak azért vonzódsz hozzá, mert tiltják. Már rég lesz*rtad volna ha nem lenne izgi "ketten a világ ellen" lázadozni.

2017. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!