Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítanom kéne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk a barátommal, azert annyira nem lakunk egymástól messze 4k az út ebben benne van oda vissza, de elvileg ő ezt havi egyszer engedheti meg magának amit megértek de valahol mégis fura, hiszen tényleg kis összegről van szó. Most telefonja is tönkrement tehát beszélni se tudunk már csak ritkán, kb pár percet naponta, de ez mégcsak egy hete van. Igazából nincs semmi közös terve a jövőre a gyereken kívűl, és én hiába terelem őt hogy menjen vissza és fejezze be a sulit nem akarja, de úgysem hallgat rám.. Úgy érzem tökre különbözünk majdnem mindenben. Én még egyetemre is szeretnék menni, őt pedig nem tudom rávenni hogy befejezze a középiskolát, és nincs jövőképe.. Szeretem, de ezek a dolgok kezdenek kiábrandítani..

2022. aug. 12. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Hogyha ez a kérdés felmerül benned, akkor szerintem egyértelmű mit kéne tenned..
2022. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha szereted beszélj vele is ezekről ha még nem tetted. Egyébként fura, szerintem az is normális ha más céljaitok vannak bizonyos téren de hogy a középiskolát nem képes befejezni az eléggé kiábrándító.
2022. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Felnőttkorban lesz rosszabb, akkor fog kibukni, hogy neked diplomád van neki meg csak egy 8 általánosa…
2022. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
A barátnőm és köztem 200km van, még is megoldjuk, ha talizzunk. Na meg 4km-t kb. fél óra alatt le lehetne sétálni, de ő mégsem teszi. Szerintem szakíts...
2022. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen szakítsatok
2022. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

4 km az út?

Ha 400 lenne azt mondom oké,na az távkapcsolat,a tiétek nagyon messze van attól!

Max egy óra alatt le lehet setálni.Ez csak kifogás.

2022. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemm.. 4 ezer forint az út
2022. aug. 14. 14:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány km? Miért nem akar gyakrabban látni? Nekem is ennyi a heti költség, mégis minden héten megyünk. Másik országban lakik, vagyis Felvidéken. Ez számomra nem akadály és számára sem.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen❤️

Ha ennyit nem tesz meg érted, keress olyat aki megbecsül!



22/,[

2022. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3km-t 20pert alatt le sétálok.Akkor 4km-t kb fél óra alatt le lehet sétálni.Ez csak kifogás meg az hogy semmi terve nincs a jövőre nézve..hát én már alapból ez miatt sem lennék egy ilyen emberrel.Aki csak úgy van a nagy világban és az sem tudja hogy merre tart hát ilyen emberrel nem lehet közös jövőt fel építeni.Szakíts ha jót akarsz magadnak.
2022. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én másfél évig voltam ilyen kapcsolatban. Mindig én mentem, 2 órát utaztam oda, stb.

Semmit nem tett a kapcsolatba, csak majdnem tönkretett. Én elengedtem.


8 voltam.

2022. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!