Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 hét utan le akar velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét utan le akar velem feküdni a barátom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy nem így végül nem volt semmi de eleg rosszul esett
2022. aug. 25. 11:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem erti meg, hogy nem allsz keszen, akkor nem is szeret teged, csak be akar tomni minel elobb…
2022. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 mmatyika ***** válasza:
22%
Nem, feltehetően nem szűz, csak egy értelmes, felnőtt ember értékrendjével rendelkezik. Hogyha egy hét után a legfontosabb a sex, akkor vagy nagyon nagyon rég óta nem volt kielégítve az illető, vagy nem is érdekli más. És igen, #8 jól írja, ezt nem kell kérdezi, nem úgy lesz igazán emlékezetes az első alkalom valakivel hogyha megbeszéled hogy holnap dugunk, hanem ha magától alakul ki az egész. Ez pont az a dolog az életben amit az elelyén nem szabad erőltetni. Vagyis de. Lehet. De akkor a kapcsolat elsősorban csak erről fog szólni.
2022. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Mi az indok? Továbbra is várom a logikát amögött, ami miatt ez az egész meghatározza a kapcsolat minőségét. A közhelyek pufogtatása kevés.

Tehát? Menni fog?

2022. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mmatyika ***** válasza:
21%

Jó, abban igazad van hogy vannak kivételes esetek, nem szabad ennyiből elítélni valakit. Igaz.

De azt valld be hogy a fiúk legjava aki egy hét után sexet akar az nem 40 évre tervezett a nővel. És ezt fiúként írom.

Ez a logika amit te feltehetően nem értesz meg abban amit írtam. Van kivétel, de a lányok tapasztalatai alapján azok a srácok akik ennyi idő után ágyba akarják vinni a csajt, azok általában nem akarnak mást tőle.

2022. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Annyival próbálod meg elintézni, hogy "vannak kivételes esetek", mintha a téma szakértőjeként te az egészet a "kivétel erősíti a szabályt" alapján meg tudnád állapítani. Tévedés. Az egy hét utáni szexuális életnek pont annyira van hatása a párkapcsolat egészére, mint az egy hónap utáni szexuális életnek.

Pontosan annyit tudsz az illető szándékairól és kapcsolati elkötelezettségi szintjétől, mint bárki: semmit. Lehet várni és váratni, de ettől semmi sem lesz biztos vagy értékesebb.

A kérdező egyenesen vérig van sértve már a téma említésétől is, nálam ez lenne a figyelmeztető jel, hogy tojáshéjakon kell lépdelni és vigyázni, nehogy valami teljesen természetes dolog rosszul essen neki.

2022. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
11%
1 hét után? Kapnám el a takonygyereket, ízekre pofoznám. Hagyd ott a fenébe szabadulj meg tőle. Menjen a birkák közé.
2022. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
78%
10 es, húzzál el a rohadt megjegyzéseiddel és szégyenld magad, megérdemelnél egy kétkezi átnevelést! Nem a lócsordába vagy kisfiam! A nő nem eszköz a saját retkes élvezetedre, ha benned nincs emberi méltóságérzet attól még mást ne szennyezz be!
2022. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a probléma, hogy valaki egy hét után akar szexelni, az se problém ha még nem állsz készen. Akkor van probléma, ha a barátod nem tudja elfogadni azt hogy még idő kell neked. Ha erőszakoskodik....hát akkor viszont látásra, de ha megérti és elfogadja akkor nincs min aggódni.
2022. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%
Jol kivagytok. En 3 evig voltam pl azzal a lannyal akivel mar masnap lefekudtunk. Ez nem jelent semmit. Tudtuk ugyis h nem lesz rovidtavu es kivantuk egymast. Mellesleg sok csaj akkoris hamar bennevan ha csak rovidtavu..
2022. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Mondj nemet!

24 éves vagyok, barátom 27. Még szűz vagyok. Előző kapcoslatomban 5 hónapig nem feküdtünk le, es ennek nagyon orulok. Ott az egesz szex kerdes erzelmi zsarolasba ment at, ez is volt az egyik szakitook.

Na de most megmondtam a paromnak hogy nekem kell erzelmi kotelek, lelki feloldodas. Tudom hogy nála van gumi és bármikor szolhatok. Addig oettig van, ot kb 3 het jaras utantol kielegitem kezzel. Kb 6-7 hét kellett hogy megengedjem hogy ő is engem. Most vagyunk 2.5 hónapnál és nagyon hamar el fog jönni hogy megkívánjam. Egyszer volt csak az idő nem volt alkalmas. És az a pasi aki nem érti meg hogy a szex a nőknek nem csak ürítés hanem jelent is valamit, az nem érdemel nőt.

Nem mondom hogy követendő példa vagyok, de azt igen hogy unszolásra sose! Szexelj. Ha nem vagy olyan hangulatban, esetleg nem vagy felizgulva stb akkor konkretan egy fajdalmas es rossz elmeny lesz.

Mondhatod pl azt is hogy legyen ptting es ha mar ismeritek egymas testet kepesek vagxtok behatolas nelkul orgazmust okozni akkor lefekszel vele

2022. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!