Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha a fiútoknak elmondj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a fiútoknak elmondjátok, hogy biszexuálisak vagytok, nem bizonytalanodik el a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

máj. 26. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon személységfüggő, én örülnék neki, ha ezt jelezné a barátnőm amennyiben tényleg az.
máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért örülnél?
máj. 26. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Mert számomra ez is jele annak, hogy megbízik bennem ilyen téren is és tőle tudom meg őszintén, nem mástól vagy pletykákon át. Illetve így nem kell úgymond szorongania emiatt. Engem nem bizonytalanítana el.


Üdv

1-es

máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én teljesen bízom a páromban, ezért nem aggódnék.
máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy jó kapcsolatban nem lenne ebből gond.
máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
89%

Szerintem normális pasi ebből nem csinál ügyet.

A barátom örült neki, amikor elmondtam, hogy érdekelnek a lányok is. Sőt az első lányos csókra ő szerzett nekem csajt. 😊

máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!