Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy ne tetszen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne tetszen más, ha párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Kettő barátnőm volt.

Mindig megtetszett más nő is mellettük.

Szeretem a szexet és a szép nőket.

Lehet nem éltem még ki magam vagy nem voltam még az igazival.

Úgy érzem a külső nagyon számít. Előző két barátnőmmel főleg a belső miatt jöttem össze.

Amíg nem, olyan nőt választok, aki tökéletes kívülről mindig kívánkozni fogok más után?



2022. szept. 15. 05:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is kívánkozni fogsz. Ha sokáig aktív maradsz, akkor még 50 év vágyakozás van hátra:)
2022. szept. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Akkor keresd olyat aki kulso es belso is tetszik.

Csak ne hasznald ki a lanyokat, pl par randi utan szex es maris otthagyod…

2022. szept. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát a nők szépek, és kívánatosak lesznek mindig. Jaj, hát milyen gyönyörűek! :-) A hűség/partnerváltogatás meg egy döntés részedről. Ez egy ellentmondás, igen. Hogy az új nuni akkor is elég öröm-e, ha közben tudod, hogy az előző meg többet várt tőled néhány hancúrnál és esetleg magára veszi, hogy dobtad. Hogy fordított helyzetben te mit éreznél? De valszeg lehet a szabadabb életmódot is viszonylag korrekten vinni.

49f

2022. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Tök normális ha párkapcsolatban tetszik más is. Csak ne vidd tovább ennél, ne csald meg a párod.
2022. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy látványra tetszik vki például az utcán, az nem jelent semmit, előfordul majdnem mindenkivel. De maradjon ennyi, ennél ne menj messzebbre.
2022. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ellen nem lehet tenni. Ez természetes, mert minden nő más.

Az egyiknek a lába, a másiknak a haja, a vála, a popsija.

Mindegyiken más és más a szép, és a kívánatos.

A lényeg az, hogy a párod jelenlétében ne nézz meg más nőket feltűnően.

Ez a lényeg, mert ez rosszul esik a nőknek.

2022. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
32%

Sokaknak csípni fogja a szemét, amit most leírok, de a tisztánlátás érdekében meg kell tennem. A férfi agyában 4x akkora helyet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók. Ettől vagyunk bátrabbak, vakmerőbbek, az életet kevéssé tisztelők, de ettől forog minden gondolatunk a szex körül, kamaszkorban ezért dugnánk meg a legyet is röptében, és meglett férfiként ezért állunk mindig készen egy kóbor numerára. Kivéve, amikor a szerelemtől nem látunk ki a fejünkből.

Olyan nincs, hogy kiéled magad. Minél több csajjal vagy, annál jobban megismered a nőket, annál jobban tudod, hogy mi kell nekik, és annál jobban tudsz csajozni. Márpedig az ember azt szereti csinálni, amiben jó. Amiben profi. Amiben (majdnem) garantált a siker.

A hűség egyébként sem tulajdonság, hanem egy állapot. Állapot, amit a párod tart fenn benned, és te tartasz fenn őbenne. Ha ezt nem teszitek, bukta van. Ezért fontos a kapcsolat ápolása, a szerelem életben tartása, mert ha múlik a szerelem, csökken a ménkű nagy gerincesség is.

2022. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Érd el, hogy ahol élsz csadorban járjanak a nők.
2022. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
72%

Nő vagyok, párkapcsolatban élek, és igen, én is mondom egyes férfiakra, hogy jóképű, vonzó, de ettől még nem kellene az illető, nem rohanok egyből máshoz, mert ott a párom, akihez hűséges akarok lenni és maradni. El kell döntened magad!

Amúgy meg a szépség múlandó, nem lehet a külsőre alapozni egy kapcsolatot. Lehet valaki szép és közben illetlen, figyelmetlen, önző, és sorolhatnám. Egyik nő sem tökéletes, csak Te látod annak.

2022. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

9. 👍👍👍👍👍

De pont ez a lényeg. Akivel vagyok, az nekem legyen tökéletes, minden más nem fontos.

Sőt. A nagyon szép nő, aki mindenkinek tetszik, az még kicsit hátrány is.

Állandóan rettegésben kell élni, hogy kivel, és hány férfivel csal meg, mert a nők álltalában élnek a szépségük adta lehetőséggel, amíg az tart.

2022. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!